misselijk misselijk en nog eens misselijk.. En hooftpijn!! Woensdag testen.. of toch morgenochtend ??
Bren, fijn hor dat je lekker naar de vk kan! Kimmm, je zou toch zeggen dat het nu zo klaar als een klontje is? Krissie, lekker aan het bakken?? Ik vries weg (overdrijf graag!) Maar tis wel echt koud hier!
Ja dat denken mijn vriend en ik onderhand ook hahaa....Kan ik vanavond al testen of is morgenochtend beter ??
Als je overtijd bent echt en het geen langere cyclus is moet hij zeker al positief zijn...lijkt me! Dus dan zou het gewoon morgenochtend kunnen!
Het lijkt mij niet dat ie nog langer is.. 42 was het langste sinds dat ik gestopt met de pil..dan zou ik op dag 43 ongesteld worden en vandaag is het dag 44.... ik voel me zo misselijk, is gewoon niet leuk meer.. Dus morgenochtend zou de test positief moeten zijn.. ik kan echt niet wachten! Duimen he please !!
Kim ik ga voor je duimen voor je op een positieve test. Maar als je zo misselijk bent zo je toch zeggen dat het een goed teken moet zijn. Wacht geduldig op een reactie.
2 dagen overtijd !!!!!!! vandaag dag 45!! Hoop dat het wegblijft omdat ik zwanger ben, niet omdat mijn cyclus nog langer is.. Wat denken jullie, zou het ook kunnen dat mijn cyclus langer is ?? ik denk dat die kans klein is omdat ik nu al 10 maanden van de pil af ben.. Morgenochtend is mijn cyclus 46 dagen.. dan ga ik testen.. want ergens ben ik toch bang dat het alsnog komt.... Word gek van die onzekerheid !!
Het is erg lastig vindt ik om te zeggen. Morgen gewoon die test doen dan heb je een antwoord op je vraag. Ik weet er alles van die onzekerheid dat is gewoon kut op ze hollands gezegd. Succes morgen.
Even een korte reactie . hier alles goed, prachtig weer. Spannend Kimm! Ik ben benieuwd! Mooie echo brenn!
Bren, mooie echo!!! Wat klein nog heh een kleine 5 cm! Leuk ! Krissie, GENIET!!! Ik ben zo jaloers! Kimmm, jaa meid je moet er rekening mee houden dat je cyclus langer kan zijn. Het is onwaarschijnlijk, maar het kan allemaal. Ik dacht ook dat het zou bijtrekken bij mij, maar helaas. Maar ik denk dat je gewoon lekker zwanger bent! Die kans is een stuk groter!
@Brenn Wauw!! Mooie echo! @Krissie geniet lekker van je vakantie ! @Skaya jaa daar ben/was ik ook bang voor, MAAAAAR ik kon het niet laten om vanavond een testje te doen.. en me vriend en ik dachten een heel heeel licht roze 2e streepje te zien, vriendin van me zag het ook!! .. Maar ik wacht gewoon af.. en denk dat ik vrijdagochtend weer een testje ga doen.. Als het zo is dan moet ie vrijdagochtend duidelijker zijn! Morgen dag 46 in plaats van 42... Hopen hopen hopen !!
Streep is streep kimm!!! Mijn eerste streepje was ook heeeeeeeeeel licht! Hier zagen ze hem ook. Oo vrijdag een cb digital gedaan want daar komt gewoon een duidelijke dikke vette ZWANGER op!!
hoi hoi kimm:bij mij was de eerste test ook een licht streepje!!dus we wachten af ..vindt het zo spannend voor je!! hier gaat alles goed rond en gezond gisteren een 1 uur lange echo gehad(zat ook een leerling bij die moest fotos voor de studie hebben of ik dat een probleem was nee natuurlijk niet haha)ze was verder niet gegroeid dat was goed ivm mijn suiker houden ze het goed in de gaten morgen na gyno..dus ben benieuwd na verder aanpak plan..want de kilos vliegen aan en ik eet niet eens veel...pff ben al dat spuiten wel beu hoor en blauw benen dat ik heb..nou kimm op na vrijdag,,hoe gaat het verder met de andere ladies?? ga poetsen groetjes beauty
Kimmm ohhhwwww wat spannendddd!!!!! Beauty, hahaah neee dat vinden zwangeren niet erg om een extra lange echo te krijgen! Balen van die kilo's!!
@Eonah ja dat dacht ik ook een streep is een streep maar ik durf er nog niet 100% zeker van te zijn, ik dacht rustig aan tot vrijdag.. ben benieuwd.. @Beauty Een echo van een uur?? zozo heb je extra lang van je kindje kunnen genieten! Zag je het allemaal duidelijk? Wel rot van die kilo's maar je hebt er wat moois voor terug! @ Ja zeker spannend! Ik werd vanochtend wakker met het idee, oww als ik nog maar niet ongesteld ben.. en gelukkig nog steeds niks te bekennen. Vandaag zit ik op dag 46.... ik ben zoo nieuwsgierig of het nou raak is of niet... Ik wou vanochtend een test doen maar ik heb zoiets van hoe langer ik wacht , hoe duidelijker die streep is als ik zwanger ben! Hou jullie op de hoogte!
Nog even een vraagje.. toen jullie positief hadden getest hoeveel weken en dagen waren jullie toen zwanger ? Want als ik zwanger zou zijn zou ik vrijdag 4 weken en 5 dagen zijn... of moet je nou tellen vanaf de dag van je laatste menstruatie ? dan zou ik vrijdag 6 weken en 5 dagen zijn... Mijn laatste menstruatie was op 11 september Cyclus 34 dagen moest ik op 15 oktober ongi worden Cyclus 40 dagen moest ik op 21 oktober ongi worden Cyclus 42 dagen moest ik op 23 oktober ongi worden deze keer cyclus van 50 dagen ??? of zwanger ????
Kimmm ik zou in jou geval minimaal uitgaan van je 42 dagen cyclus. Als je streep nu zo heel licht is kan je niet al 5 weken zwanger zijn. Mijn cyclus was 45 dagen toen ik zwanger werd en heb ook op dag 45 dik positief getest, had gelijk een knaller en CB digitaal gaf al 2-3 (oftewel 4-5wk) aan. Maar was toen pas echt 4 weken zwanger bleek nu ook dan echt uit de echo van vorige week. Vrijdagochtend zou je toch echt een duidelijke streep moeten zien dan.
Skaya als ik nu een cyclus heb van 42 dagen had ik zondag ongesteld moeten worden. Morgen ben ik dan 4 dagen overtijd en zit ik op dag 47. Hoe groot is de kans dat mijn cyclus nog langer is dan 42 ?? Niet heel groot hoop ik.. Als ik uitga van de dag dat ik ongesteld had moeten worden dan zou ik nu 4 weken en 3 dagen zijn en dus morgen 4 weken en 4 dagen. En als ik morgenochtend nou een test doe? dan moet ie ook duidelijk zijn ?