stoppen met de pil

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door sasje24, 31 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Goeie morgen!

    Inderdaad wat moet je met een maansteen Ilse? ;) Ben benieuwd!
    Werkze Sasje! en misschien tot vanavond!
    Enne Laurier; test alleen als je er achter staat, als jij liever nog even wacht dan moet je dat ook gewoon doen.. het is inderdaad nog wel erg vroeg, maar hoop wel (dat als je test) dat je een mooie positieve test in handen mag houden! KNUF

    Hier; gister is dan eindelijk een bakkie bij paps gelukt :) Hele gezellige avond gehad en hun vakantie foto's bekeken; echt een super plekje waar ze zaten!!
    Daarna nog een wijntje gedaan (1tje.. meer durfde ik eigenlijk niet;)) en gewoon gezellig zitten kletsen.. was om kwart voor 12 weer thuis en toen heerlijk geslapen.. hahah moet vaker een wijntje nemen, worden mijn nachten een stuk beter van :p
    Nu rustig wakker worden en vanmiddag voetbal kijken, daarna bij oudste zoonlief eten (hij kan niet koken:$) dus ben benieuwd!

    Fijne dag allemaal en voor de voetbal kijkers onder ons: heel veel plezier! xx
     
  2. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    NOD:

    23 juni: Marleen84
    (ronde 3, 1e kindje, 26 jaar)
    23 juni: Mariska (ronde 2, 1e kindje, 28 jaar)
    24 juni: Ikke85 (Ronde 3, 1e kindje, 24 jaar)
    26 juni: Ceandraa (ronde 3 , 1e kindje, 18 jaar)
    28 juni: Ilse85
    (ronde 4, 2e kindje, 25jaar)
    28 juni: Robijntje1982 (ronde 3, 1ste kindje, 27 jaar)
    29 juni: Dolfijn1982 (ronde 2, 1e kindje, 28 jaar)
    30 juni: Laurier (ronde 2, 1e kindje, 24 jaar)
    01 Juli: Biancje ( ronde 3, 1e kindje,30 jaar)
    11 juli: Sasje24 ( ronde 3, 1e kindje, 24 jaar)
    11 juli: Maregmo (ronde 2, 1e kindje, 24 jaar)
    13 juli: Smyltje OD (wachten op cyclus, 1e kindje, 25 jaar)
    17 juli: Twinklestar
    (ronde 2, 1e kindje, 28 jaar)
    17 juli: Citta (ronde 2, 2e kindje, 29 jaar)
    ?? : Bibi 26 (cylus van slag...1e kindje, ronde 4)

    Eisprong:

    09 juni: Marleen84
    10 juni: Mariska
    11 juni: Ikke85
    13 juni: Ceandraa
    14 juni: Robijntje1982
    15 juni: Dolfijn1982
    16 juni: Laurier
    17 juni: Biancje
    27 juni: Sasje24
    27 juni: Maregmo
    03 juli: Citta
    04 juli: Twinklestar
     
  3. laurier

    laurier Niet meer actief

    goede morgen allemaal!
    Hoe gaat het met jullie?
    Hier even weer een kort berichtje, hier is het echt sh*tweer!!!!!!!! regen, regen en nog meer regen :(
    Ik heb vanmorgen niet getest, vandaag cursus en werken dus druk druk druk, ben dr vanavond denk ik weer..
    Ik denk dat ik de 25e ga testen.... Dan is vriendlief ook vrij en dan zitten we er net tussenin :)
    Een fijne dag allemaal!!
     
  4. twinklestar

    twinklestar VIP lid

    13 apr 2010
    8.882
    0
    0
    zuid-holland
    goede morgen allemaal:):):)

    @ sasje en laurier werkse:$

    @ dolfijn wat goed dat je je weer beter voelt en dat je heerlijk hebt geslapen dat was alweer even geleden dacht ik en veel plezier bij zoon lief:)

    @ ilse ook ik ben benieuwd:(

    @ laurier ik hoop dat het voorbode's zijn op een mooie positieve test en snap dat je nog even wilt wachten je lichaam kan je zo voor de gek houden:(

    @ stampertje hier weten ze al dat het een mamafiets is ik wilde al zolang een mama fiets dus ja was ook niet raar dat ik er 1 heb gekocht allen nu zal de vraag snel volgen wanneer komt er bij jullie nou is een spruit maar dat is voor hun een vraag voor mij een weet (hihihi);)

    @ weer het is hier de ene keer droog en dan weer regen het zonnetje komt er af en toe zelfs door maar kan het niet winnen van de bewolking :x

    @ voetbal het is wel de bedoeling om te kijken maar weet niet of ik op tijd terug ben hoop wel dat ze iets beter spelen als maandag viel een beetje tegen maar ze hebben gewonnen dat is het belangrijkste
    :D:D:D

    @ nou meiden allemaal een hele fijne dag vandaag en misschien tot vanavond en anders tot morgen allemaal

    xx twinklestar
     
  5. ikke85

    ikke85 Fanatiek lid

    2 apr 2010
    3.734
    0
    36
    Gelderland
    Goeiemorgen dames!

    @ Sasje; ja ik heb alles opgenomen ben steeds tussendoor aant kijken, maar schiet niet echt op ;) haha maarja je moet er wat voor over hebben he!

    @ Laurier; Hoop dat het allemaal 'klachten' zijn en dat je eerder duidelijkheid hebt dan de vorige keer *KNUF*

    @ Dolfijn; leuk dat het eindelijk door ging gister en dat je zo lekker hebt geslapen vannacht! Hier was dat wel anders..... pff vriendlief heeft de hele nacht liggen snurken en ik steeds maar porren en duwen.... haha

    @ Voetbal; Vanmiddag een verjaardag dus kijken we daar!

    Hier verder niet veel bijzonders, mijn gevoel zegt dat het deze maand ook niet raak is, al hebben we in verhouding meer kans omdat we op vakantie veel meer hebben geklust :D haha. Het wordt wel echt tijd voor meer roze hier hoor!!!!
    Nou ik ga even wat eten, dan douchen en dan tussen de buien door op de brommer naar de verjaardag!
    Fijne dag allemaal!!!
     
  6. Mariska

    Mariska Bekend lid

    28 mei 2010
    646
    0
    0
    Reizen
    Zuid Holland
    hey

    tis zeker kut weer vandaag zeg! bah bah bah:x

    nou ik heb al helemaal klaar voor het nederlands elftal.:D:D
    wij hebben bij vrienden afgesproken om te kijken, gezelli

    iedereen bedankt voor de lieve berichtjes.....
    en ik weet dat ik niet onzeker moet zijn, maar toch wel een beetje....

    ik hou jullie natuurlijk nu allemaal wel in de gaten
    omdat ik erg benieuwd ben, wie de volgende roze is.....:D

    fijne dag allemaal
    geniet van het nederlands elftal (hopelijk winnen ze!!!)

    knuf voor iedereen
     
  7. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    Fysiek heeft Maansteen invloed op de vrouwelijke voortplantingscyclus en verlicht menstruatieklachten en spanning. Zijn verbinding met de pijnappelklier zorgt voor evenwicht in het hormonale stelsel en stabiliseert de balans van vloeistoffen. De steen biedt hulp bij shock en is nuttig voor hyperactieve kinderen.
    Een witte Maansteen, eventueel in combinatie met een oranje Calciet, bevordert het ontstaan van een zwangerschap. De Maansteen zorgt dat de hormoonhuishouding in balans komt en de oranje Calciet zorgt voor een positieve levenskracht in het 2e chakra waardoor de zwangerschap op een positieve manier tot stand kan komen
     
  8. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    hier nu vanaf gister voor het na bed gaan (schrok echt erg) bloedverlies tijdens plassen en met afvegen!
    ook mega lage rugpijn, dus ben bang voor vroege ongi...
    en terwijl we morgen gaan zwemmen bij center parcs, bah!
     
  9. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    heb er nu inmiddels buikpijn bijgekregen... bah!
    voor de rest niks veranderd!
    Dus neem maar voor morgen maandverband mee en tampons, bah!
    nod was 28 juni
     
  10. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    jeeh wat een rust zeg...

    mensen ik weet niet hoe de rest van de dag gaat verlopen...
    morgen zwemmen bij center parcs...dus weet niet of ik 's avonds nog de puf er voor heb om op zp te komen!
    Ben er in ieder geval maandag weer, maar hoop eerder..
    en hoop vanavond nog even... maar dat is dus afwachten!
    ik denk aan jullie! tot snel kus!
     
  11. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Wat vervelend Ilse!! Kan me voorstellen dat je nu helemaal niet weet waar je aan toe bent.. want voor een ongi is het wel heel erg vroeg (volgens mij heb je dan een cyclus van 11 dagen!)
    Zou mij ook wat angstig maken ben ik bang..
    Hoop dat je morgen alsnog een leuke dag hebt en dat je volgende cyclus weer gewoon en duidelijk mag zijn.. KNUFFEL!

    Hier; net 'gegeten' bij oudste zoonlief.. maar koken kan hij echt nogsteeds niet :( Kids hebben daarna nog broodje bapau gegeten, maar ik hoef echt niets.. nu doet me buik pas echt vervelend! Hoop dat het snel weer voorbij trekt..
    Morgen is het hier old-timer dag.. dus dan gaan we lekker daar rond lopen; altijd zo gaaf om al die oude auto's bij elkaar te zien!
    Nu nog even rustig avondje.. enne.. wat vonden jullie van voetbal? Niet echt een spectaculaire wedstrijd vond ik.. maar ach, we hebben weer gewonnen! :)

    Fijne avond allemaal! xx
     
  12. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    1st dag was 30 mei...
    het bloedverlies is nu bijna weer weg...
    afwachten maar...
     
  13. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    heej ik zit op dag 21 nu...normaal cyclus 29dg
    en 4dg voor nod bruinverlies...
    miss idee om als zoonlief dat leuk vind...kookles te geven?
    Geen bal gezien vandaag...
    fijne dag morgen, klinkt leuk!
     
  14. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    haha ok dan had ik mis geteld;) even 10 dagen ernaast.. :)Sorry..

    Zoonlief heeft lang genoeg kookles gehad dat hij hier nog in huis woonde, maar blijkbaar kan hij het niet opslaan en gebruiken in zijn eigen keuken.. dus we zullen het er voor nu mee moeten doen..

    Old-timer dag is idd erg gezellig altijd en er is veel te zien.. nu nog hopen dat het zonnetje nog een beetje erbij is.. wordt het meestal nog gezelliger van :p
     
  15. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    volgens calculator was vandaag dag van innesteling (maar ga nergens van uit)
    heb nu geen klachten meer...alleen iets wat niet met zwanger te maken heeft....
    mega spierpijn in me rechter boven been (zonder reden) niet normaal, kan er nauwelijk op staan! *zucht*
     
  16. ikke85

    ikke85 Fanatiek lid

    2 apr 2010
    3.734
    0
    36
    Gelderland
    @ Ilse; jeetje dat is weer balen meis! Hoop dat het toch niet je ongi is die door gaat komen, maar dat je volgende week 2 streepjes hebt! *KNUF*

    @ Dolfijn; haha balen dat jullie dus niet lekker hebben gegeten, maar wel leuk dat hij er toch de moeite voor neemt om iets te proberen voor jullie! Hoop dat het meevalt met je buik!

    Hier vanmiddag dus verjaardag gehad en daar voetbal gekeken, was idd niet echt een bijzondere wedstrijd 8) maar idd we hebben weer gewonnen! haha Vanmiddag op verjaardag wel weer last van m'n buik weer steekjes...
    Vriendlief zei net nog; 'moet ik nu nog een week wachten voordat je een test kunt doen en we weten of het gelukt is?' ahh zo lief :)

    Nou dames fijne avond allemaal!!!
     
  17. ikke85

    ikke85 Fanatiek lid

    2 apr 2010
    3.734
    0
    36
    Gelderland
    Ik heb trouwens ook heel erg last van pukkels in m'n gezicht! Schoonmoeder vroeg er vanmiddag al naar, heb maar gezegt dat het komt omdat ik de pil door heb geslikt door de vakantie.....
    Heeft iemand dit ook??? Vorige rondes helemaal niet zo erg last van gehad!
     
  18. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Heb er zelf geen last van Ikke.. maar heb het hier wel meer gelezen, zal te maken hebben met je hormoonhuishouding, maar wie weet.. als je er eerdere rondes geen last van heb gehad.. dan zou het kunnen dat er iets is veranderd in je hormonen :) Zou helemaal toppie wezen natuurlijk!
    (veel water drinken en huid goed schoonmaken wil wel helpen om het ergste tegen te gaan..)
    Toch nog even geduld hebben meis.. haha duim voor je!
     
  19. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    17 aug 2008
    4.239
    9
    38
    Hallo allemaal,
    Ik ben weer terug van de verjaardag. Lange autorit achter de rug. 2 uur heen en 2 uur terug.
    Dolfijn: wat had je zoon geprobeerd te koken dan. Iets uitgebreids of een gebakken ei?

    Gisteren lekker geklust. We zouden twee maanden wachten met het echte klussen, maar manlief was vergeten condooms te kopen en Aaliyah was een nachtje aan het logeren, dus....
    Ën ja, het kan de juiste avond zijn... ben beniuwd over een week of twee. Dus aan mijn kant kan het ook spannend worden.
    De rugpijn is wel bijna weg. De buikpijn zit er nog, maar dat is wel te doen. Vanochtend dan ook eindelijk flink stofgezogen en gedweild. Dat was er van de week nog niet echt van gekomen. Tuurlijk wel de stofzuiger, maar dan meer met de franse slag. Nu had ik er eindelijk weer puf voor. Dus mijn huisje is weer een beetje toonbaar.
     
  20. laurier

    laurier Niet meer actief

    #3480 laurier, 19 jun 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 jun 2010
    Hallo dames, hier nog een laat berichtje :D
    Hoe gaat het met jullie allemaal? Iedereen voetbal gekeken? whaha

    Ik heb best een drukke, maar ook leuke dag gehad.

    Ik weet niet of het zo is dat als de kwaaltjes echt iets betekenen (lees;zwanger) of je dan al gelijk posi test hoor....?
    Maar tsja er is gewoon weer veel twijfel hier helaas :(

    Ik heb nu al een aantal dagen achter elkaar 's morens en 's avonds zeer misselijk, steekjes links en rechts onderin mn buik, pukkels en vette huid, hoofdpijn in de avond uren, dorstig, opgezette borsten, pijnlijke en groeiende tepels (nu sinds gister valt vriendlief op dat mn tepelhof wat donkerder is..?!?!) opgeblazen gevoel, verminderde eetlust, en zoooo moe.....
    Ik snap dr helemaal niks meer van hoor :(
    Aan de ene kant denk ik: jaaaaaa wow
    maar aan de andere kant denk ik: geen aandacht aan besteden, je lichaam houdt je voor de gek.

    Heb het er vanavond met vriendlief over gehad (die al weer 4 a 5 dagen roept dat ik zwanger ben.....?) dat als ik de 25e nog niet ongi ben ik een testje wil gaan doen...

    @char; :$ oke dan, ik duim voor jullie!! 8)

    @ikke; ik heb daar ook last van, geen idee of het nou de hormoonhuishouding te maken heeft of niet.....

    @dolfijn; hmm da's balen dat hij dat niet op heeft gepikt toen hij nog thuis woonde :( Maarja mn vriend wou dat ook nooit toen ie nog thuis woonde, nu heeft ie geen keus en nu moet ie af en toe ook eens koken. Maar nu vindt ie t op de een of andere manier echt leuk en wil die steeds nieuwe dingen proberen te maken enz...

    @ilse; Ik hoop dat het de innesteling is :) Ik duim in elk geval hard voor je!

    Nog een fijne avond en slaap lekker allemaal, tot morgen!
    xxx
     

Deel Deze Pagina