Nou net gebeld en ze wil hem hebben, dus nu kan ze bellen dat ze het doet en dan hoort ze wanneer ze de sleutel kan krijgen enzo Ben d'r echt blij om!!!!!
Jeeeej ikke, super dat je moeder dat huisje wil hebben! Dat lijkt me ook een moeilijke situatie, je gaat uit elkaar en dan woon je toch nog bij elkaar Ik heb besloten om morgen geen test te doen maar dan woensdag, morgen ben ik toch de hele dag weg dus dan zullen de zenuwen me iets meer met rust laten Ik ga nu eten maken en daarna heeerlijk aan het werk
oh wat fijn ikke dat je moeder het huisje neemt!! nu nog maar hopen dat ze er snel in kan/mag! zo mensen niet te veel typen want ik ga richting matinee!!!!
Hihi goedzo Laurier! Hoop dat je woensdag 2 streepjes hebt! Eet smakelijk alvast en werkse! Nog niks van Klevkin????
Heel veel plezier sasje!!! Ik zal niet veel gaan typen vanavond en morgen, ben toch aan het werk hahahahaha Hahahaha dank je ikke, ik hoop ook op 2 streepjes!!!
Nope, nog niks van Klevkin inderdaad. Ben zó benieuwd! @ ikke; wat een goed nieuws!! Hopen dat je mams snel de sleutel krijgt. Moet ze nog veel klussen of kan ze er zo in? @ Laurier; knap dat je tot woensdag wacht! Maar je moet er inderdaad wel de tijd voor hebben. Anders zul je zien dat je even vlug vlug test en dat ie mislukt ofzo.
OD: 11 mei: Klevkin (ronde 1. 2e kindje, 25 jaar) 15 mei: Laurier (ronde 1, 1e kindje, 24 jaar) 17 mei: Dolfijn1982 (ronde 1, 1e kindje, 28 jaar) 18 mei: Twinklestar (ronde 1, 1e kindje, 28 jaar) 18 mei: Smyltje OD (laatste pil ronde, 1e kindje, 25 jaar) 21 mei: Bibi26 (ronde 2, 1e kindje, 25 jaar) 27 mei: Sasje24 (ronde 2, 1e kindje, 24 jaar) 27 mei: Marleen84 (ronde 2, 1e kindje, 26 jaar) 29 mei: Ikke85 (ronde 2, 1e kindje,24 jaar) 31 mei: Ilse85 (ronde 3,2e kindje, 25 jaar) 31 mei: Robijntje1982( ronde 2, 1ste kindje 27 jaar) 5 juni: Biancje(ronde 2, 1e kindje,30 jaar) :Ceandraa (ronde 1, 1e kindje 18 jaar) Eisprong: 27 april: Klevkin 01 mei: Laurier 03 mei: Dolfijn 1982 04 mei: twinklestar 08 mei: Bibi26 13 mei: Marleen84 15 mei: Sasje 24 16 mei: Ikke85 17 mei: Robijntje1982 : Ceandraa 22 mei: Biancje
hallo lady's er is aardig gekletst dus was even bijlezen heb even de grote schoonmaak gedaan moet ook gebeuren he @ klevkin succes meid zal voor je duimen op twee roze strepen @ laurier spannend joh begint voor jou nou op te schieten zal duimen voor twee dikke roze strepen @ ikke gefeliciteerd met je moeders nieuwe woning dat is fijn voor haar zeg
@ikke, mooi voor je moeder!!! Erg fijn @laurier, kan zijn dat je te vroeg test dan he! @hier, vanmiddag getest, hartstikke negatief. Ben eigenlijk niet teleurgesteld. Weet niet waarom niet. Het voelt nog steeds goed blijkbaar ondanks de test en dan bedoel ik ook ondanks dat ik niet zwanger ben. Ik ga nu dus maar wachten op mijn ongi en dan door naar ronde 2. Ik mocht me van mijn man met mijn vermoeidheid nu ook niet meer zo aanstellen hahaha.
@ Klevkin; Jammer zou ik zeggen, maar volgens mij valt dat nog wel mee @ Bibi; Ze hoeft niet zoveel te doen, beetje schilderen en er wordt zoiezo al een nieuwe keuken ingezet door de woningbouwvereninging! Vloer was mooi dus laat ze liggen! Baal alleen wel, kan dus heel goed dat ze de sleutel krijgt als wij op vakantie zijn (wij gaan 1 juni)
Hoi hoi, ja ik was aan het werk.... Maarja ik ga nu de pc sluiten aangezien ik morgen de hele dag moet werken en er een beetje op tijd in wil met vriendlief hehehe Nee ik heb niks gehoor van dolfijn helaas, vraag me idd ook af waar ze is...... Ja goed he dat ik dan nog tot woensdag wacht whahaha, ja idd ik wil het niet TE gehaast doen daarom woensdag, donderdag namelijk ook vroeg eruit en druk druk...... En ja ik weet dat het dan te vroeg kan zijn Maarja zo wordt ik ook niet goed van de zenuwen en vriendlief hier ook niet. Als ik negatief test dan wacht ik op mn ongi en gaan we naar ronde 2, wordt ik niet ongi dan doe ik weer een test 8) Een fijne avond allemaal en tot morgen Doeiiiii
Hai meiden, vandaag een heerlijke dag gehad, lekker naar het strand geweest met mij vriend zijn nu 1 jr bij elkaar..heerlijk...ik voel me zo goed. beetje vreemd ik was 2 dagen ongesteld..gisteren niks en vandaag weer bloedverlies..weird..
dan kennen we elkaar niet hahaha vriendin van mij gebruikt die naam ook voor haar msn..dus ik dacht..kan toch zo zijn.. LOL