Kelly & soof hoe is het bij jullie? Als ik uitga van de eerste krampen zat ik gister op m'n NOD. Neem ik die van vrijdag dan is vrijdag m'n NOD. Wel vanochtend wat misselijk en nu ook ietsjes. En normaal heb ik de hele week als ik ongesteld ben puistjes en die had ik de afgelopen dagen ook alleen trekken ze nu weg
Hoiii hier nog geen verandering.. Nog steeds geen bloed te bekennen.. Maar als ik vorige week m'n eisprong had dan verwacht ik volgende week woensdag m'n ongesteldheid.. Zo niet dan kan ik altijd nog een testje doen👍🏻 Ga jij nog een testje doen?
hier ook nog geen verandering en zit nu op dag 32. Ene kant vind ik het lekker dat er niks komt. Andere kant geeft mn lichaam ook niet echt signalen af. Stom lichaam. Nee gister ochtend alleen even wat misselijk vanochtend niet echt. Wel zere tepels maar dat kan ik mezelf denk ik ook aanpraten. Ben van plan niet te testen maar weet niet of ik dat volhou tot vrijdag. Mn vriend was straks in de action en die belde in 1x op van ik heb testen meegenomen die kostte ma 1,50. Dus dat is balen want geen testen in huis betekend bij mij ook dat ik er geen drang naar heb. Nog eventjes wachten dus. Hmm ben heel benieuwd hoor. We lopen ongeveer het zelfde tot nu toe dacht ik
Ja klopt ik zit nu op dag 36.. Dus we lopen heel dicht bij elkaar.. Ik heb ook echt helemaal geen klachten of iets.. Wordt jij er niet onzeker van? Ik vind het best eng dat ik nog steeds niet ongesteld ben..
Nee niet echt. Tenminste tot nu toe nog niet. Was pas 2 jaar aan de pil. Had toen ook een cyclus van 28/33 dagen vandaar dat ik er niet onzeker van word. Kan nog alle kanten op bij mij
Nee precies er zit ook niks anders op.. Maar Vind het gewoon niet fijn dat het nog niet werkt zoals Het hoort..
Dat kan ik heel goed begrijpen. Het is ook lastig maar je leest en hoort wel vaker dat het de eerste maand wat lang kan duren.
Bij mij duurde het 5-6 weken voor eerste ongesteldheid na onttrekkingsbloeding... Kan dus best nog wel even duren
erge krampen of lichte krampjes Kelly? Hier nog steeds niks te bekennen dag 35 inmiddels. Morgen maar een testje wagen anders. Als er nu niks doorzet. Maar eerst vanavond lekker wokken met 2 collega's
Ooh spannend Kelly. Gister test gedaan en negatief. Had eigenlijk zoiets van m'n vermoedde klopte toch van een insroogstreepje en had er gelijk vrede mee. Heerlijk gegeten gister. Beetje heel veel. Als een blok erna in slaap gevallen op de bank waarbij ik dus vergeten was m'n vriend op te halen en die dus lopend na huis moest vanaf z'n vrienden. Oeps. Viel een lichte soort van spanning van m'n schouders af. Ik wacht netjes af nu zou vanmorgen eigenlijk testen stond op en dacht echt van nee tis goed zo niet nodig.
Vandaag na 36 dagen bloed. Geen krampen niks. Netjes 3 dagen later dan m'n langste cyclus van 33 dagen
Oh wat fijn zeg!! Hier nog steeds af en toe lichte krampjes maar verder niks... Ik bel als ik deze week nog niet ongesteld ben de huisarts is op.. En dan vrijdag nog nog ff een testje ofzo
Ja 3 dagen langer dan m'n langste cyclus ooit. Maar kan het nu wel plaatsen. 2 weken terug op vrijdag die krampen gehad en pijn met de sex. Zou wel het eitje geweest zijn wat groeide. Als je dan 24/48 uur door tel kom je idd op die zondag.