.. wat dan? Er is bij ons niks te vinden wat voor problemen zou kunnen zorgen. Worden we weer naar huis gestuurd? Zijn er nog opties? Ik word een beetje radeloos.
Geen enkele ervaring maar is er al onderzocht of je baarmoederslijmvlies goed is en zulke dingen? Sterkte lijkt me heftig hoor je hoopt een antwoord te krijgen maar staat nog steeds machteloos.
Dat zegt me zo niks. Ze hebben via een echo gekeken en daar zag alles er goed uit. Ook omdat ik 3x zwanger ben geweest verwachtte ze verder geen probleem.
bij ons was er ook geen probleem in het chromosonen onderzoek bij ons lag het aan mijn schildklier. Er zijn echter nog veel andere oorzaak zoals een actief inmuum systeem en zo zijn er nog een aantal. In gent of dd doen ze meer onderzoeken hiernaar
Schildklier is ook geprikt, amh waarde en progesteron. Gynaecoloog stond niet zo achter progesteron maar ik wilde dit zelf graag. Als ik naar Gent wil of Dusseldorf, hoe pak je zoiets aan?
een verwijzing vragen aan de gynaecoloog ivm meerdere miskramen. Dit heb je nodig voor je verzekering. Ook even bij je verzekering toestemming vragen zodat je zeker ben dat je het vergoed krijgt. Vaak krijg je alleen wel de kosten vergoed die er ook in nl gemaakt zouden worden. Het kan dus zijn dat het je extra geld kost. Ik zou eens onder mmm groepen dusseldorf en/of gent vragen wat handig is. Ze kunnen dit beter vertellen.
Er zijn veeeeeel meer onderzoeken. Hier voortdurend hh miskramen, chromosomen onderzoek kwam niets uit, toen bloedstollingsonderzoek gekregen, schildklier onderzoek, onderzoek op hormonen (biologische leeftijd) en check op ANA (ANF is de oude naam, heeft betrekking op auto immuunziekten) en die bleek positief. Heb soms wel echt met m'n vuist op tafel geslagen om onderzoeken te krijgen die ik graag hebben wilde maar uiteindelijk toch gekregen. In Nederland komen ze er niet spontaan mee maar als je met argumenten komt willen ze wel mee (wel afhankelijk van het ziekenhuis trouwen).
Bloedstolling is gecontroleerd. Anticoagulans meende ik. En nog iets. Schildklier krijg ik straks meteen de uitslag van. Biologische leeftijd zegt me zo niks, heeft dat iets te maken met de amh waarde? En de ANA zal ik eens opgooien de 24e. Bedankt voor je duidelijke antwoord. Hopelijk snel blijvend resultaat bij jullie
Hier ook alle denkbare onderzoeken wel gehad. Uiteindelijk bleek ik niet ronde eitjes te hebben waardoor een innesteling lastig is. Heb utrogestan gekregen om een innesteling te bevorderen en zie mijn banner.
Sorry, had je reactie gemist. Conclusie van de gyn en veel inwendige echo's gedurende mijn cyclus. Heb wel een paar afwijkende anti-stoffen in mijn bloed die ook niet helpen. Toevallig vandaag weer gesprek over gehad. Wordt zeer waarschijnlijk inleiding, want voor deze anti-stoffen hebben ze geen medicijnen oid. Dit speelt ook een rol in de mk. De anti-stoffen zijn door een oplettende laborant bij ons lokale zkh en Sanquin ontdekt.
Ik heb de uitslagen, niks aan de hand. Ze wilde nog weten of er trombose voorkwam in de familie, daar maak ik zo een bel afspraak voor. Als dat ook niks is mogen we in december terug en dan voor een hsg. Verdere behandelingen waren eigenlijk zinloos en de rest is al gedaan. Aan de ene kant ben ik blij dat er niks is, onze kans is 80-90%! Waarom het niet gebeurd is een raadsel.
Ik denk even met je mee hoor en misschien sla ik de plank geheel mis, maar lees dat je een bbz hebt gehad? Zou het kunnen dat één van je eerdere zwangerschappen ook bbz was/waren? Zijn van je andere zwangerschappen vastgesteld dat ze in je baarmoeder zaten? Hier twee keer een diagnose miskraam en twee keer bleek dat het toch een bbz was, omdat het uiteindelijk toch ging bloeden. Was het niet gaan bloeden, dan had ik altijd blijven denken dat het een gewone miskraam was. Vandaar dat ik daar aan denk.
De eerste in 2010 is vanzelf losgekomen, geen echo gehad. Ik wist echt net dat ik zwanger was, geen idee hoever. Ineens bloedverlies. In augustus inderdaad een bbz, waarschijnlijk buikholte. De vorige keer hebben ze niks in de baarmoeder gezien. Dat kon zijn omdat het al best vroeg mis is gegaan. (Echo met 5 weken) Ik krijg wel rond 5 weken een echo om de locatie te bepalen.