hallo, mijn meisje drinkt nu om de 4 uur, ze groeit verder goed, ze krijgt 5 voedingen p.d. maar is het niet te vroeg om nu al om de 4 uur te komen? ze krijgt bv op verzoek.....is verder happy en alert!
dan zal het wel oke zijn toch!? heerlijk hoor om de vier uur! zou graag met je willen ruilen! ons ventje drinkt nog steeds om de 3 uur en 7x op een dag!
Ik vind het wel erg weinig eigenlijk. Maar als ze goed groeit ect dan zal het wel goed zitten! Misschien dat je nog een paar keer extra aan kan leggen op jouw verzoek? Zodat ze toch wat meer voedingsmomenten op een dag heeft? Liefs, Hanneke!
ja ik leg haar zeker vaker aan, altijd nog even voordat ze gaat slapen (2 uur na een voeding) maar dan drinkt ze bijna niks! Net zat er 5 (!) uur tussen de voedingen. Maar vaker aanleggen doe ik zeker want heb liever dat ze teveel drinkt dan te weinig!
als ze het goed doet (gewicht, plasluiers, happy en energiek) lijkt me dat er niks mis mee is! maar ik denk dat het wel goed is dat je het wat extra probeert, zoals je zelf aangeeft. zodat ze niet "vergeet" te drinken
Ik zou me er niet druk om maken hoor: als ze goed groeit en fit en energiek is, kan je kindje dit gewoon aan. Met vaker aanleggen leer je haar eigenlijk dat ze moet eten als ze geen honger heeft... vind ik persoonlijk niet zo handig,
Ze geeft zelf klaarblijkelijk aan dat ze genoeg heeft aan de voedingen zoals ze die zelf neemt, je zegt zelf dat als je haar zelf aanlegt ze nagenoeg niet tot weinig drinkt dus tja, ik denk dat ze die keren dat ze drinkt genoeg drinkt om vol te zitten
Ik zou haar wat vaker aanleggen, al doet ze het nu goed. Waarom? Grote kans dat je borsten hierdoor te weinig gestimuleerd worden en dan zal je productie teruglopen, je bent nog maar zo kort bezig. Ze zeggen altijd beter 10x5 minuten dan 5x10 minuten.