Zo wat een motivatie hier geweldig zeg, mooie topic Claire! ik zie ook dat jij je de Alan Carr methode al helemaal eigen hebt gemaakt en anderen op dezelfde manier probeert te motiveren Ik kan wel zeker zeggen dat elk berichtje hier mij meer motivatie geeft, dus alleen al dit topic doorlezen geeft moed, voor mij althans ik ben ook na mijn miskraam weer begonnen met roken en wil ook weer stoppen. De teller heb ik gedownload, hoewel dat niet mn grootste motivatie zal zijn. Ik heb er al naar toe geleefd om te stoppen eigenlijk en ik ga NU mijn laatste sigaret opsteken Zo, hahahha dit is de laatste voor mij, ik stop dus mee, alleen niet op 1 juli maar vandaag lijkt me een prima dag, iedereen bedankt en heel veel succes met stoppen lieve Mobius, gewoon opnieuw laten staan, je kon het al eerder dus je kan het nu ook, kom op meid, we gaan ervoor! veel liefs van mij allemaal
hoi meiden! @mandarijn: ik vind het enorm moedig van je dat je NU bent gestopt met roken (en na zo een zware teleurstelling) echt mijn hoedje af voor je meiden die proberen te minderen: goed van jullie dat je kan minderen, maar zoals jullie zelf zeggen is dat een kwelling.. het bezorgd jullie stress omdat julie moeten opletten hoeveel sigaretten jullie mogen roken per dag ik zou zeggen: rook zoveel als jullie willen om daarna in 1 keer te stoppen en moeilijk is het helemaal niet om te stoppen alleen is er die angst voor wat komen zal als jullie zonder nicotine vallen maar dat valt heus mee geen afkickverschijnselen, alleen is er de psychische afhankelijkheid, het houvastje tussendoor en bij een bak koffie, het zogenaamde vriendje tijdens stressmomenten.... ik wil jullie nog even laten weten dat ik de afgelopen dagen zoveel heb gerookt (bijna 2 pakken per dag) en dat ik helemaal beu ben gerookt ik ben sinds maandag gestopt met roken sindsdien nog geen enkele sigaret aangeraakt en na vandaag zijn voor mij de moeilijkste dagen achter de rug ik besef wel dat ik op mijn hoede moet blijven, morgen, volgende week, volgende maand en jaren later want 1 sigaretje bestaat dus niet! ik heb me de vorige keer laten vangen en dat wil ik geen 2 keer meiden, als jullie frustratie kwijtwillen, willen brullen, schelden of vloeken: doe het hier maar en ik weet dat het ons allemaal lukt om te stoppen! wij zijn toch zelf sterker dan die vieze nicotine zeker? ja hoor! heeel veeel succes meiden en tot schrijfs! xxx claire
Claire.... PROFICIAT! Volhouden he! Ikzelf heb het deze keer toch maar eens met pleisters geprobeerd. De 1e hangt er van vandaag op Ik WIL gewoon geen sigaretten meer. Bah...die stinkstokken! Wil mijn lichaam helemaal zuiver hebben voor de dok het startsein geeft voor onze 1e IVF poging Aan alle dappere meiden hier op dit topic... denk aan alle mooie dingen die ons te wachten staan. Let's go for it! \/ sigaretje?...... =;
Mandarijn... dan zijn we samen gestopt Gaan we er een wedstrijdje van maken? Wie houdt het langste vol? (ter motivatie )
waaaauww goed van je mobius! je eerste stap is gezet meisje! en hoe je het doet, dat maakt niet uit, als je maar van die sigs afblijft een DIKKE PROFICIAT voor jou ook mobius het startshot is echt gegeven nu! dames: over 2 weken volgen hé
Misschien alvast een lijstje? Dames, vul maar aan he? Claire: 18 juni Mandarijn: 20 juni Mobius: 18 juni Wie volgt?
hartstikke goed joh! een wedstrijdje doe ik niet maar laten we elkaar wel goed op de hoogte houden hier succes he, zet hem op. bij mij gaat het goed want ik zit op mijn werk, dan gaat het altijd beter dan thuis goed gedaan Claire! hou ons op de hoogte he?
hiep hoi we zijn al met 3 gestopt! ik hou jullie zeker op de hoogte en mandarijn ik heb dat ook dat het op het werk beter gaat dan thuis alhoewel ik weinig last ondervind nu (tweede rookstop) tot later!
Nou het minderen gaat voor geen meter op het moment Ik zit nu namelijk in de ziektewet wegens teveel spanningen op mijn werk. Is niet goed om de hele dag thuis te zitten Dames die gestopt zijn; Echt goed van jullie!
Meiden SUPER dat jullie al gestopt zijn! Succes en jullie houden het vol ik weet het zeker! Wat jullie daarnet ook al zeiden minderen is idd nie eg de juiste manier. Althans voor mij ook nie eg. Mijn vriend wil ook mee gaan stoppen. De vorige keren waren we alle2 tegelijk gestopt maar dat was nie eg een succes zeg maar. 2 van die afkickers bij elkaar is geen succes hihihi . Nu wil mijn vriend eerder stoopen dan ik (een paar dagen maar) omdat hij het er minder moeilijk mee heeft dan ik en hij mij zo beter kan steunen zeg maar. Hij is nu met zn laatste pakje shag bezig dus volgende week is het voor mij ook klaar met die peukuh! Ik wil er eg vanaf, ten eerste voor mezelf maar zekers voor het nieuwe leven wat er hopelijk niet over een al te lange tijd in me mag groeien!
Ik doe ook mee op 1 juli! Was 20 januari gestopt maar heb het maar 3 maanden volgehouden! Ook de teleurstelling iedere keer weer. Nu ga ik er weer helemaal voor! Liefs Knollie
Hallo dames, Ik ga jullie vanaf vandaag vergezellen met het stoppen met roken. Heb net positief getest. Ik heb altijd gezegt: Wanneer ik mijn positieve test in handen heb, dan stop ik gelijk, dus dat ga ik ook zeker doen. Liefs Hummel.
Oh Hummel wat gaaf voor je zeg Gefeliciteerd! Enne.. je hebt wél een heel goede reden om van de sigaretten af te blijven he!
ik hoef jullie geen succes te wensen. Stoppen met roken doe je omdat je dat wil, en als je het echt wilt dan lukt het ook. Jullie hebben allemaal de beste motivatie die er is: een kindje dat geheel van jou afhankelijk is om te groeien! Die wil je toch geen schadelijke stoffen meegeven?
wooow wat een goed nieuws vandaag! hummel, van harte gefeliciteerd met je zwangerschap EN je rookstop! veel succes met alles meisje en dat de rest snel moge volgen met beide ik heb me gisteren op mijn werk laten vangen door de rookduivel dus mag terug overnieuw beginnen pffff maar nu zijn alle sigs terug weg en vanaf vandaag wil ik echt een rookvrij leven beginnen liefs claire
Van harte gefeliciteerd hummel! He das minder claire. Weet zeker dat je het kunt! kom op he! Voor mij is het de komende week ook afgelopen. Mijn vriend stopt zondag en in een paar dagen later. hoop stiekem een beetje dat ik dinsdag een positieve test in handen heb das wel een extra motivatie
IK STOP OOK MET JULLIE MEE..! EENS KOMT DE DAG .. DAN ZEG IK JE TEGEN JE ZELF .. IK STOP .. TOEKOMST VOOR JE KINDJE IS BELANGRIJKER DAN DIE STOMME ROT SIGARETTEN