100 gr Clomid slikke halverwege de cyclus??

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Karina2006, 19 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Karina2006

    Karina2006 Actief lid

    1 feb 2010
    243
    0
    0
    NULL
    NULL
    was hier een dame die clomid slikte en tegen wie de gyn had gezegd dat ze halverwege haar cyclus nog 100 gr clomid moest slikken om haar eitje een boost te geven om te springen?

    ik kan me herinneren dat ik zoiets heb gelezen maar ik weet het niet zeker, dus iemand die van dag 3-7 clomid slikte en daarna halverwege de cyclus weer twee pilletjes om de eisprong op te wekken?

    ik merk dat ik niet veel reacties krijg op mijn berichtjes... maar ik hoop echt dat iemand even wil reageren
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Ik heb zelf twee jaar Clomid gebruikt en ik heb er nog nooit van gehoord dat je dat halverwege je cyclus kunt slikken. Naar mijn weten heeft Clomid alleen nut als je dat aan het begin van de cyclus neemt, daarna werkt het niet meer. Een extra boost geven mbv Clomid heeft geen enkele zin. Over het algemeen word je cyclus afgebroken als je niet goed reageert en moet je vervolgens met een hogere dosis beginnen. Hormooninjecties kunnen tussendoor wel aangepast worden, omdat je dat dagelijks spuit tot aan je eisprong toe.
     

Deel Deze Pagina