Stoppen/meter kast

Discussie in 'De lounge' gestart door augurkjes, 29 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Ik zou bijna zeggen: waar woon je?
    Misschien heeft iemand een man / vriend / kennis die even kan komen kijken :D
     
  2. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Ja het is een huurwoning. De woningstichting had ik gebeld en moest zelf maar de eneco bellen. Dus ik ben niet zo held met bellen moet ik zeggen. Maar me vriend gaat vanmiddag bellen naar het storingsnummer want het zit me totaal niet lekker nu na de reacties wat ik hier lees.
     
  3. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Hahaha inderdaad :D
     
  4. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Dat is helemaal vreemd. Het zit in de groepenkast, dit is van de woningeigenaar. In jouwn geval de woningstichting.
    Je kan ook een elektricien bellen, die kan waarschijnlijk veel sneller langskomen. Dan stuur je de rekening gewoon op naar de woningbouw.
     
  5. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    haha nou wie bied ;)

    Woon in 's-Gravendeel :D Denk dat veel mensen dat alleen niet kennen ;) Maar het kan inderdaad normaal zijn, maar mij verontrust het gewoon.

    Vriend gaat vanmiddag weer bellen!
     
  6. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Bij een verouderde meterkast is vervanging altijd aan te raden ;)
    Tis alleen zo vreselijk prijzig!
     
  7. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    OKee, ik ga de woningbouw nog een keer bellen.

    Die gaan het maar eens lekker oplossen.

    Oh, de woningbouw wil niks meer aan deze huizen doen. Omdat het hier in 2012 plat gaat. Omdat de huizen NIET veilig zijn.
     
  8. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Oh, het zit trouwens in de hoofdkast :$ Schaam me zeg het verkeerd. Komt door me vriend. Net even gekeken bij de hoofdkast noem ik het maar. De stoppenkast zit erboven.

    Deed het even open die kast, maar gauw dicht want kwam een grote rioolspin me tegemoet en dat is me angst ook :$ Bah, maar nu ga ik de woningbouw bellen ze komen maar.

    Alleen zijn me vrienden niet zo dus ze willen nooit!
     
  9. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    12 okt 2007
    6.168
    1
    0
    on the moon
    Zo das lekker dan zeg!:$
     
  10. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    brr, vieze beesten he? Tja, woningbouw over het algemeen is niet zo leuk idd.. tante van mn vriend had lekkage in de badkamer en er liep water in de meterkast.. Wilden 5 dagen later pas terug komen.. constant vlogen alle stoppen eruit.. Nog een geluk dat er geen kortsluiting gemaakt was.. het enige wat ze gedaan hebben is de meterkast iets geisoleerd, maar paar dagen later was het weer raak... weer gebeld en hebben ze na veel gezeur de vloer van de badkamer opengebroken om het lek te maken.. een heel gedoe geweest..

    als je erachter komt bij wie het hoort kun je daar beter rechtstreeks een afspraak mee maken en rekening idd doorsturen naar de woningbouw..
    hoop dat het niks ernstigs is.. je weet maar nooit..
     
  11. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nou als het in de hoofdkast zit, moet je inderdaad de netbeheerder hebben.
    Nog maar een keer bellen, en ze wijzen op brandgevaar!
     
  12. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    nou heb nog een keer gebeld.

    Ze zeiden dat het komt door de spoel of iets. Die is verouderd en die komen ze dus dinsdag vervangen. Ik hoefde me totaal geen zorgen te maken voor brand. Dus ik wacht dan maar af, en vertrouw er maar op dan.
     
  13. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    ik heb ook een keer aan de telefoon gehangen met de eneco omdat ik iedere avond een klik hoorde in mn meterkast.

    ze zijn toen dezelfde dag nog komen kijken en vertelden me dat het de overgang van dag naar nacht stroom is.

    ik hoop voor dat het idd is wat ze zeggen.

    liefs doris
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Haha sorry maar moet hier wel om lachen eigenlijk :)
     
  15. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Wil toch nog even op het onderwerp terug komen. Ik heb het er nu even met mijn man over ( tsjah :p )

    Hij zegt dat er helemaal geen spoel of i.d. zit in de hoofdkast.
    Het kunnen volgens hem de volgende dingen zijn:
    - Een schroef die niet goed zit.
    - Zekering dat los zit, of de passchroef. Verbinding is niet goed.
    - Of een losse nul ( ik heb ook geen idee heur ;) )

    Maar mijn man zegt dat het wel dégelijk brandgevaarlijk is. Er knettert iets, er wordt iets warm en er zit allemaal plastic in.

    Je weet ZEKER dat het uit de hoofdkast komt? Het is niet de meter die bromt?

    Als je naar Alliander belt en zegt dat je de hele dag last van knipperend licht hebt, dan komen ze direct en kost het niks. Zeggen dat het gebeurt als er zwaardere apparaten aan staan. Bij Alliander dus, geen idee hoe dat met Enexis zit, helaas.
    Mijn man heeft regelmatig storingsdienst en wordt daarvoor altijd direct opgebeld en moet hij langskomen.

    Is er een mogelijkheid om de kast los te schroeven? Eventueel een foto maken? Misschien dat mijn man je zo kan helpen :)
     
  16. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    OHHHHHHHHH ik schaam me dood :$ :$ :$ Echt waar, we zijn er achter gekomen wat het is.

    Mijn stekker van de bel heeft er al vanaf het begin uitgelegen. Omdat als er iemand bel dan schrik je zo hard om dat die bel knetter hard is hier.

    Maar sinds een week hebben we die stekker erin gedaan, en laat die bel nou dus ook bij die kast hangen. Lekker huis, alles bij elkaar maar vooruit. Dus me vriend gisteren moest van mij gisteren die spin vermoorden die in die kast zat, en gaat nog eens goed luisteren.

    Dus het geluid kwam toch iets hoger vandaan en wat ziet hij en komt hij achter, het is de bel die gewoon keihard liep te zoemen. Dus de bel zit een storing of wat dan ook in. Die zat steeds te knetteren zoemen of wat dan ook!! Dus de stekker eruit en JAAH het geluid is weg :$

    Maar misschien weet iemand dat, het lampje in de meterkast van de toonfrequent meter (dacht ik zo heet dat) Die knippert wel? weet niet wat dat is?

    Maar allemaal wel onwijs BEDANKT voor het mee denken echt SUPER BEDANKT. Echt waar. Maar 1 ding is zeker de bel blijft eruit!!!
     
  17. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    @ meryem85: "Haha sorry maar moet hier wel om lachen eigenlijk :)"

    ik voelde me ook best dom toen en heb er ook om gelachen.

    liefs doris
     
  18. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Whahahaa..de BEL!
    Maarre...als er geen spoel in je meterkast zit, is dat bedrijf ook lekker op de hoogte zeg!
    Vergeet je ze niet af te bellen ;)
     
  19. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    hahaha jaah we hebben gelijk maar afgebelt ;) nogmaals bedankt allemaal :D
     
  20. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Gooi ik hem meteen dicht ;)
    Elmo
     

Deel Deze Pagina