stoppen of doorgaan?

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door narcis23, 21 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. narcis23

    narcis23 Lid

    10 jan 2008
    46
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Wij willen heel graag in de toekomst samen een kindje. Ik merk dat ik ongeveer vanaf maart me heel erg slecht voel tijdens mijn ongesteldheid, ik ben draaierig, misselijk, diaree, erg depressief gevoel , nooit eerder gehad!
    Ik zou het wel vervelend vinden als dit echt elke maand terug zou komen. Aangezien wij in de toekomst toch voor een kleintje willen gaan zit ik te denken om nu al te stoppen met de pil, zullen deze klachten dan afnemen, of juist toenemen? Ik vindt het wel een moeilijke keus. Misschien hebben jullie tips of adviezen? Bedankt :rolleyes:
     
  2. ik heb geen idee joh ;)
    ik zou eerlijk gezegd deze vraag aan de dokter stellen.
    wie weet word je wel 'overweldigd' door deze hormoonstorm in je lichaam en heb je sowieso al een depresieve aanleg. dan zou misschien een lage dosis antidepresiva voor een tijdje een oplossing zijn.
     

Deel Deze Pagina