Stoppen spannend

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Hupje, 6 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hupje

    Hupje Actief lid

    15 jun 2015
    281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Na de zoveelste tegenslag zit ik er over te denken of ik zal stoppen met het geven van borstvoeding. Na de spruw blijkt mijn productie gekelderd en ik krijg het (zonder medicatie) niet omhoog. Ik ben nu nog thuis, maar moet over twee weken weer werken. Mijn zoontje is 17 weken.

    Ik heb twee dingen waar ik me druk om maak, misschien kan iemand daar wat over zeggen?

    Mijn zoontje is een stresskipje en is nu op sommige momenten alleen te troosten of af te leiden met de borst. Een speen heeft hem nooit geboeid en tegenwoordig wil hij ook geen pink meer. Hoe ga ik dat doen als ik geen borstvoeding meer geef?

    Ik heb nog wat moedermelk in de diepvries. Hoe ga ik dit opmaken? Ik verwacht geen problemen met de smaak van flesvoeding en hij is al gewend aan de fles. Maak ik eerst de hele voorraad op en stap ik dan over? Of is het voor de darmen beter om bijv. zo lang mogelijk 1 keer per dag moedermelk te geven?
     
  2. Cindy84

    Cindy84 Bekend lid

    15 aug 2008
    914
    1
    16
    je kan hem gewoon blijven trosten met de borst hoor, sommige kinderen maakt het niks uit of er nu melk komt of niet, en het stimuleert toch weer je borsten. je kunt ook sochtend en savond (voor en na je werktijd) voeden en tussendoor de bevroren melk opmaken.
    mijn dochter heeft bv mijn hele tweede zwangerschap doorgedronken, terijl er op een gegegeven moment niks uitkwam. sommige kinderen stoppen vanzelf als het geen voldoening geeft.

    en even wat anders: je hebt ook een set, soort flesje die je om je nek hangt waarin je dan melk doet, en daar zit een klein slangetje bij die houd je bij je tepel, zo drinkt de baby genoeg melk en stimuleert hij/zij meteen de borst, de op zijn buurt weer melk gaat aan maken voor de volgende keer

    succes
     

Deel Deze Pagina