Mmm ik twijfel. Man wil naar schoonmoeder vanmiddag. Ik vind het maar niks met dit weer. 20 minuten over de snelweg.
Same here... Maar gelukkig ook goed geïsoleerd dus koud zal het niet snel worden. Inmiddels waait het hier al aardig. Straks maar even zandbak, glijbaan en tuinstoelen strategisch opruimen.
ook al zit ik in het meer extremere puntje van ned. qua weer, stappen wij ook zo in de auto om op visite te gaan 20 min. door de polder. waarom vind je het niks?
Jaar of 3/4 geleden lag nog heel het dak eraf bij mijn moeder Plat dak.. Dus geen vliegende dakpannen maar een heel "onthoofd" blok huizen
Haha, ik ben een watje met dat soort dingen. Over die brienoord brug enzo. Daar voel je de rukwinden pas echt goed.
Hier waait en Joost het ook al goed... Zo ook maar even de glijbaan en tuinstoelen klem zetten denk ik...
Nou dat snap ik wel. Ik heb wel eens in de auto gezeten en er waaide toen continu grote takken tegen het voorraam. Dat was wel erg gevaarlijk hoor!
Ik vind het nu al best heftig, hier langs de kust Morgen moet ik 40 km naar m'n werk rijden, over de Brienenoordbrug... Daar zie ik nu al tegenop
Ook hier waait het al flink! Ml heeft alles buiten al zoveel mogelijk veilig gesteld en de bunny's in de schuur gezet Ben blij dat we luiken hebben die we voor de ramen kunnen laten zakken en dat gaan we zeker doen ook! Heerlijk om aan de kust te wonen, maar met dit weer is t altijd weer de vraag wat voor schade het gaat opleveren!
Ik ben heeeeel blij dat ze een paarmaanden terug de boom gekapt hebben die hier op de hoek stond waarvan de takken al regelmatig tegen mijn ramen sloegen.
Dit staat er bij ons.. Waarschuwing vooraf vanwege storm/orkaan, waarschuwingsniveau violet mogelijk geldig van: maandag, 28. okt 2013, 07:01 uur geldig tot: dinsdag, 29. okt 2013, 07:00 uur geldig voor: alle hoogtes violet wat is dat? Jemig ik heb morgen allemaal gastkindjes. Zie me al gaan met de bakfiets. Hoe krijg ik ze uit school. Het is afwachten.......
Deze kan ik me ook nog heel goed herinenren.Ik was net 14 jaar. Het was toen levensgevaarlijk om buiten te komen.
Ik heb net maar even de tuinstoelen enzo van het dakterras afgehaald, die waren al omgewaaid. Ik woon op een hoek en het spookt hier altijd aardig als het stormt. Ach zolang ik binnen blijf en geen schade heb, vind ik het prima