Mijn lieve schoonmoeder wordt over een paar maanden 60 jaar en we zijn al wat aan het brainstormen over een cadeau. Maar dat valt nog niet mee.. We zijn er wel over uit dat we graag iets blijvends/een ervaring willen geven. Familiefoto's hebben we vrij recent laten maken. Wie heeft een leuk idee? Budget: 100-150 euro.
Sch.moeder fietst graag. Heeft ze een fietstomtom gekregen. Was ze erg blij mee. Vorig jaar wilde ze graag een nieuwe handtas. Ik ben ook wel erg van praktische cadeaus. Zo heb ik een keer een nieuwe waterkoker / koffiezet apparaat gegeven. Nieuw servies. Etc.
Met de hele familie op weekend? Wordt wel duurder... Maar dat vond mijn moeder een gewéldige verrassing destijds. Of lekker samen gaan eten. Een nieuwe tuinstoelenset was hier ook een hit. Of anders een ballonvaart of met een klein vliegtuig over haar stad laten vliegen. Een dag zeilen op zee.