Ben al een paar dagen bezig met ovulatie testen. De donkerste is van vanmorgen. Vanmiddag en net nogmaals getest maar ze zijn weer net zo licht als de andere twee lichte testen. Toch al een ovulatie geweest of niet?...
Hoe lang is je cyclus? Op welke dag bevind je je vandaag? Je kunt een ovulatietest beter niet met te vroege ochtend urine doen. ik zou gewoon door blijven testen!
Ik zit nu op cd16. Heb een wisselende cyclus van 28-31 dagen. En dit is de eerste ronde na een schoonmaak operatie dus eventjes spannend of mijn lichaam nog werkt. Had vanmorgen niet met de eerste urine getest maar met die erna.
Oke! Ik denk dat je heel iets eerder had “moeten” beginnen met testen. Maar het kan ook later zijn hoor. Ik zou gewoon rustig door testen. Ik hoop dat je gauw je positieve ovulatietest hebt!
Ik ben begonnen met testen op cd10. Maar had die er niet bijgelegd voor de foto omdat ze toch wit of bijna wit waren. thanx !!
Maar nu de vraag wanneer kunnen we het beste liefde maken . Wij mogen nog 2 rondes zelf proberen voor we een traject in gaan dus ik wil het echt zo goed mogelijk doen natuurlijk
Bij mijn testen staat in de instructie dat na 24 uur, maar voor 48 uur dan het beste moment is. Weet niet of dit voor alle testen zo is. Zit er een instructie bij jou bij?