stresvol

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door 19mamacharly19, 7 feb 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 19mamacharly19

    19mamacharly19 Nieuw lid

    8 jan 2009
    4
    0
    0
    huisvrouw
    putten
    hallo

    ik heb begin vorig jaar chlamydia gehaden is wel behandeld en dat heb ik ook gemeld bij mijn verloskundige maar die zei dat ze er niks mee doen omdat het behandeld is maar ik krijg nou steeds meer krampen aan de linkerkant van me buik en het lijkt daar ook iets dikker kan het zijn dat ik een buitenbaarmoederlijke zwangerschap heb of komt het gewoon omdat het daar aan het verplaatsen is enzo?

    M.V.G

    charlotte
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Heb je al een echo gehad? zo ja dan is het geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap want bij de echo word er als eerste gekeken of de zwangerschap in de baarmoeder zit. Heb je nog geen echo gehad dan word het nog even afwachten tot de echo.
    Door clamydia kan je verklevingen krijgen en door het oprekken van de baarmoeder kan het zijn dat de verklevingen worden opgerekt en dat je daar last van hebt.

    Imke
     

Deel Deze Pagina