Hallo Ik ben echt helemaal blij ik heb net het hartje gehoord met de bellytalk die ik gehuur heb echt geweldig!!!!! Het gaat wel onwijs snel hoor maar echt geweldig had niet verwacht dat ik hem zo snel al kon horen groetjes nandine
hoi hoi Oh wat fijn dat je het hartje hebt gehoord. Ik was ook super blij toen ik het voor de eerste keer hoorde. En ik kan niet wachten tot maandag. Want dan mag ik weer naar de vk. Groetjes kim PS waar kan je dat huren
kwil niet lullig doen hoor maar het hartje begint pas te kloppen aan het einde van de 5de week, of je hebt je vergist of je bent verder als je dacht...
Maisy, het eind van de 5 week, is 4 weken en nogwat dagen. Dus het hartje klopt wel. Maar ik vind het ook heel vroeg om te horen hoor.
Je kan het hartje pas horen na week 9, voor die tijd kun je het wel zien op de echo, maar in week 5 is er eigenlijk nog geen echt hartje dat je kán horen kloppen. Wil niet lullig doen, maar denk dat je iets anders gehoord hebt, óf je bent ruim een maand verder dan je verwacht en dan zou ik als een speer contact opnemen met een VK.
is het je eigen hartslag niet wat je hoort?? vind het met 5 weken wel erg vroeg, ik kreeg bij de vk pas met 16 weken weken het hartje te horen, omdat de baby zich nog eerst achter het schaambot bevindt. patricia
Er zijn 2 opties...: 1) Het is jouw eigen hartslag (die waarschijnlijk snel ging omdat je het spannend vond). 2) Je bent idd verder zwanger als je denkt. Maar met 5 weken het hartje horen is onmogelijk naar mijn weten. Dit staat op de site van Bellytalk:Zo rond de 12 weken of zelfs soms al rond de 8 weken.
jah misschien je eigen hartslag die van je beeb is net een trein zo snel, en ben je echt overtuigd dat het je kindje is dan zou ik idd zoals loekie zegt als een speer contact met een vk opnemen!
Het klopt wel wat ze zeggen je hoort het echt pas goed met 9 weken. daarvoor kan de VK hem heel vaak niet vinden omdat het gewoon nog niet krachtig genoeg is
He allemaal Ik heb een zwangerschapsboek en daar staat in dat ik vanaf gister het hartje al kan horen en als ik hem in het midden van me buik hou hoor ik helemaal niks nada. Mijn zus heeft zelf al 2 kids en die zegt ook dat het het hartje is zij heeft hem ook zo vroeg gehoord dus het is het hartje of jullie het geloven of niet.
Kim de belly talk kun je huren op www.bellytalk.nl. Ik begrijp dat het best snel is maar heb van te voren naar me eigen hart geluisterd en die ging veel langzamer hoor.
het hartje gaat heel snel ik heb het aantal slagen per minuut niet geteld ofzo hoor maar het gaat igg sneller dan me eigen hart en als ik hem midden op me buik plaats hoor ik helemaal niks dus lijkt me sterk dat je helemaal onderaan me buik dan wel ineens mijn hart hoort. Ben ook ff gaan kijken op deze pagina er zijn meerdere mensen die het hartje al vroeg gehoord hebben bij de VK.
oh echt waar???? ik wist niet dat je die ook kon horen en ook niet dat het t zelfde geluid als een hartje maakt!!! Weet iemand misschien of je je intake bij d VK eerder kan krijgen als je twijfels hebt?
hey Dientje... Volgens mij hebben die anderen waar jij het over hebt het hartje gehoord met behulp van een (inwendige) echo want op de site van bellytalk staat ook dat je het pas vanaf 12 weken kan horen ( soms al vanaf 8 weken). Je baarmoeder zit namelijk nu nog verstopt achter je schaambotje. Maar toen ik las dat je het hartje al gehoord had dacht ik eigenlijk meteen aan een slagader. Er loopt daar ( zo laag) namelijk wel een slagader en die gaat ook vrij snel..... of je bent inderdaad zoals andere hier zeggen al iets langer zwanger. gr
t lijkt me zowiezo verstandig dat je dat doet, geef anders aan dat je het hartje al hoort en dat je denkt dat je verder bent dan gedacht en je dus zorgen maakt of whatever