Hoi Dames, Ik wil al een tijdje onze bijkeuken opnieuw inrichten, meer kastruimte creeeren. Nou zou het qua ruimte goed uitkomen wanneer ik een strijkplank zou hebben die aan de muur bevestigd is en ik gewoon naar beneden kan klappen, maar ik kan zo'n ding nergens vinden (ik heb er ooit ergens één gezien, maar die was te koop bij een winkel met voorzieningen voor gehandicapten en kostte iets van 600 euro, en dat is me toch echt te gek!!!!). Ik zoek dus een plank die met de korte zijde aan de muur bevestigd kan worden, zoiets; Eureva B.V. Wie o wie kent er zoiets of weet hoe ik dat zelf kan knutselen??? (als ik een normale strijkplank opvouw en wegzet strijk ik waarschijnlijk nog minder, waardoor t zich maar opstapelt en wanneer ik m uitgevouwen neerzet beslaat het zoveel plaats!) Ik ben benieuwd of iemand dit al heeft of mij hieraan kan helpen! Groeten Twijfelkont
Hier heb je een strijkset Houder voor aan de wand, ook maar 20,00 euro van Brabantia. Brabantia Strijksethouder kopen? Bestel bij Fonq.nl
@syrian beauty: bedankt voor je reactie en t zoeken! maar ik bedoel dat ik de stijkplank aan de muur bevestig en zonder dat ik m er af haal 'm uit kan klappen............pfff moeilijk uit te leggen met woorden! iemand anders?
Oh haha nee, die heb ik nooit gezien, Behalve In Amerika. Hier heb je een hoop soorten: wall ironing board - Google zoeken Misschien heeft Ebay ze?
Wow die Amerikanen weten hoe ze een strijkplank moeten verstoppen in een kastje Vind ik wel erg mooi in plaats van zo'n onding ergens in huis, maar ik kan je helaas niet helpen waar je die vandaan kunt halen! Succes!