Hoi meiden, Op de dag dat ik 37 weken was begonnen de krampjes. Dat was 1 dag en daarna duurde het dagen voordat ik weer eens wat voelde. Nu kreeg ik sinds afgelopen dinsdag de hele dag voorweeën die sterker werden. 'S avonds ging ik plassen en direkt na het plassen voelde ik een "flubber" gaan, maar wij hebben zo idiote plons-wc dus ik kon niets zien liggen Wel zag ik een paar kleine vlokjes rood. Daarna niks met afvegen enz. Dus ik weet niet zeker of ik mijn slijmprop verloren zou zijn. De dag daarop tot en met nu heb ik heel veel voorweeën die heel fel zijn(schrijnend) ze komen meestal om de 10 min voor zo'n 30á 40 sec. Ineens blijven ze een uur weg en dan heb ik weer een paar uur last. Dus helemaal niet regelmatig genoeg. Zou het toch snel echt opgang komen??? Ik word helemaal gek van die onduidelijkheid
in ieder geval bezig blijven en traplopen schijnt ook te helpen en als je onzeker bent kun je altijd de vk laten weten dat je aan het rommelen ben. maar voor het zelfde kan het ook nog dagen duren. want als je je slijmprop verliest, wil dat nog niet zoveel zeggen. dat slijm wordt elke keer opnieuw aangemaakt. maar het is wel een teken dat je baarmoedermond aan het losweken is.
yes, ik weet het, maar toch word ik hier kriegel van. Ook is het irritant omdat het ook in mijn rug zit die voorweeën. De verloskundige weet al dat het rommelt en straks moet ik voor extra controle omdat maandag mijn bloedruk verhoogd was. Dus even kijken wat hun zeggen. Hoe dan ook, ze zal binnenkort toch echt geboren worden,
dat is zo! haha ik denk dat het niet lang meer duurt, maar het lijkt me reuze spannend dat je ermee bezig bent. misschien ligt er morgen al een mooi meisje in je armen! wat een vooruitzicht, om kriegel van te worden ja!
Net terug van de verloskundige. Je gaat er toch heen met de hoop dat ze je gaan vertellen wanneer je je baby vast mag houden, maar nee, ze kunnen niet toveren Ze snapt gelukkig dat ik dit soort "kramp"dagen flink zat ben. Het kan weer ineens verdwijnen, maar het kan overgaan in echte weeën. Nou, laten we op het laatste hopen... Het enige goede hieraan is dat het voorwerk is en de ontsluiting dan misschien soepeler verloopt.
hoe herkenbaar je verhaal, wil je geen valse hoop geven maar vertel het toch maar ff ik had ook vanaf 37 weken veel voorwerk, zo erg dat zelfs met de 38 weken de VK is komen kijken want ik meende echt dat het begonnen was ... iedere keer met naar de wc gaan, had ik slierten afscheiding ( lekkere detail ) en dat 2 weken lang .. moest met de 38.3 weer naar controle en vroeg dus of ze ff kon voelen of er verandering was, want de vorige VK kon wel voelen dat ze bbm wat verweekt was maar dat wilde niets zeggen, helaas was dit nog hetzelfde zondagnacht moest ik er heel vaak uit voor te pienkelen, en ik lag zoooo lekker en in ene pats .. daar brak een deel van mijn vrucht water, en ik had meteen 4 cm ontsluiting. en ik ben in nog geen 3 uurtjes tijd bevallen.. ohhhhhhhhhhhhhhhhh heel veel succes met de laatste loodjes