ze hebbenbij mij ook gister gevoeld en geprobeerd? ik voel ook niets ... baby lag diep en kon der voelen hadook vinger opening . ik vond het geen pijn doen maar ik heb een hoge pijngrens
Ik vond het goed te doen.. gyn zei op een gegeven moment dit gaat even zeer doen.. nou viel echt mee.. even op de tanden bijten..! Moet maandag weer en kijk er niet tegen op.. Net wel wat stukjes verloren.. denk slijmprop.. heeft het iig iets gedaan
Ja volgens mij wel alleen zie je het niet altijd.. kan in 1 keer of in een paar delen.. Dus kan best zijn dat je al wat verloren bent..
Bij mij heeft het strippen toen wel geholpen. Kreeg vrijwel meteen erna lichte (voor) weeën en die nacht begon het. Vond t best pijnlijk, dat wel. Je kan je slijmprop ook in delen verliezen dus grote kans dat je t niet eens ziet
Hier ook gestript, 15uur 's middags en om 23.56 was onze zoon er. Het werkte dus wel, maar nu moet ik wel zeggen dat het bij mij al een tijdje rommelde maar niet doorzette.
moet morgenochtend naar de vk en vrees dat ze me weer gaat strippen. Vond het best pijnlijk maar tanden op mekaar en het is voorbij. Had alleen gehoopt dat het eenmalig zou zijn
Ti87 en mikatjuh, wat fijn dat het bij jullie zo snel heeft doorgezet. Dame, hopelijk is het de pijn waard vandaag. Succes
Last van voorweeen en bloedverlies is vrij normaal bij strippen... ik hoop ook voor je dat het door zet!
Bij mij heeft het ook niks meer gedaan dan bloedverlies.. voorweeen had ik al.. Ik zou vandaag ingeleid worden maar toen ik belde vanmorgen was het zo vreselijk druk dat ik er niet meer bij kon.. echt balen!!! Sta nu voor morgen op de lijst en mag me me gewoon melden.. dus morgen is de dag! Spannend!!
Bij mij heeft het strippen niet geholpen tot 2 keer toe. De verloskundige heeft uiteindelijk mijn vliezen zondag gebroken en ben die avond ingeleid. Uiteindelijk s'nachts bevallen van een prachtige meid. Succes met de laatste loodjes!
Het inleiden zelf was geen pretje, de weeén waren veel heftiger en kwamen snel achter mekaar. Voordeel is wel dat het heel snel ging . Infuus werd om 22.00 uur geplaats en om 1.08 na 2 min persen was ze er .
Gefeliciteerd dame. Je hebt het tenminste gehad ik moet nog. Ik denk dat ik donderdag of vrijdag word ingeleid. Morgen moet ik aan de ctg.