Hi meiden, Graag zou ik jullie advies willen. Voor kerst wil ik graag een nieuwe krulborstel. Ik heb momenteel hafllang haar, net boven mn schouders, maar wil het wat langer laten groeien. Voor nu is het dus belangrijk dat ik het een beetje naar binnen kan fohnen en wat meer volume in kan aanbrengen, en als mn haar langer is, is het belangrijk om gewoon mooi te stylen en hopelijk ook wat meer volume te krijgen. Ik heb al wat gekeken op internet, en kom onder andere Braun Satin Hair, Remington en Babyliss tegen. Welke krulborstel adviseren jullie en waarom? Zelf neig ik naar de Braun Satin Hair 5, omdat deze ook goed voor je haar schijnt te zijn (ik heb nogal dun, snel breekbaar haar). Alle tips zijn welkom!
Ik heb gister die van babyliss gekocht. Zit zo'n draaiende borstel op. Ik ga straks gebruiken. Ik heb net zulk lang haar als jou. Hoop dat het wat is
De satin hair 5 is gewoon een stijltang... Als je echt voor volume wilt gaan zou ik eerder een blowbrush (of hoe heet zo'n ding) kopen. Dit: Satin Hair airstylers - Braun Edit: oh sorry ik zie dat je daar ook een variant hebt die net zo heet die bedoel je zeker? sorry... Maar dat lijkt me dan een goede keuze idd!