Hi, ik heb de kalender weer gekregen waarin staat wanneer de kinderen vrij zijn ect. Maar het valt me op dat er echt super veel "studiedagen" zijn, Ik vind het eigenlijk super irritant. Ook vw. Mijn werk. Weet iemand waarom er studie dagen zijn voor kleuters?!
Wij hebben iets van 5 of 6 studiedagen per jaar. Is scholing voor alle leerkrachten voor bijvoorbeeld onderwijsvernieuwingen of veranderingen/kwaliteitsverbeteringen die schoolbreed doorgevoerd gaan worden.
bij ons inderdaad ook! hier is dat omdat de kleuters te veel uren naar school gaan en dan compenseren ze dat met vrije dagen (studiedagen) tussendoor.
Hier ook een aantal pedagogische studiedagen per jaar. Het is voor de docenten en niet voor de kleuters, ze krijgen dan de hervormingen e.d. door. Hoort er gewoon bij. Met school heb je nou eenmaal meer vrije dagen.
Studiedagen zijn voor de leraren Tja lastig.. maar niks aan te doen. Ik zit met twee scholen en ze hebben nooit tegelijk studiedag dus het kan altijd erger moet je maar denken
Studiedagen zijn inderdaad voor de leerkrachten. Hier is de BSO extra open op dat soort dagen. Verder passen er vaak opa´s en oma´s op op die dagen (als het op een werkdag valt dan natuurlijk).
Hier maar 1x per 2 jaar, het lijkt me lastig te regelen met werk anders, al gaan de meeste kinderopvangcentra hier wel open.
Dit klopt inderdaad, daarom zijn er meer studiedagen voor de leerkrachten in de onderbouw. Waarbij bij onze school trouwens om-en-om inderdaad de collega's van e onderbouw lesvrij zijn voor nascholing of overleg over onderwijskundige zaken en de andere keer gaan geven de onderbouw leerkrachten les in de bovenbouw zodat die leerkrachten een dag hiermee aan de slag kunnen.
Hier een stuk of 10 studiedagen 😱. En dan hebben de kleuters op sommige vrijdagen zowiezo een dag vrij. Ik vind het ook lastig om te combineren. Heb mij sommige vrijdagen vrij gevraagd en andere vrijdagen moet ze naar de bso.
Hier zijn de kleuterklassen elke vrijdag vrij. En dan zijn er 7 of 8 studiedagen. Die vallen altijd op een dinsdag of donderdag. Dan zijn alle kinderen vrij. En hebben de leerkrachten nascholing, vergaderingen etc. Ik ben tbm dus voor mij maakt het niet uit. De kinderen vinden het wel lekker hoor zo tussendoor een extra dagje vrij. Mar kan me voorstellen dat je als je werkt het wel lastig vind. Daarom worden hier die dagen al aan het begin van het schooljaar doorgegeven zodat je het in ieder geval op tijd weet.
Kleuters zijn hier ook elke vrijdag vrij en zo'n 5 studie dagen per jaar. Meestal hoeven ze dan maar een halve dag naar school.
O ik vind het heerlijk studiedagen...lekker rustig aan doen. Hier helaas maar 2 dit jaar. Eerder waren het er veel meer. Groep 1is wel 1 woensdag in de maand vrij hier.
Studiedagen zijn mij ook vaak een doorn in het oog .. Heb kinderen op 2 scholen, dus idd dan ook 'extra' studiedagen. Op vorige school van mijn zoon heb ik eens een jaar gehad dat er 11 (!) studiedagen waren, waarvan sommige niet op kalender, maar kort van te voren aangekondigd. Tenen krommend als werkende ouder! Mijn middelste zit nu in groep 4, volgens kalender heeft ze 5 studiedagen dit jaar. Ik heb al gezien dat groep 1-2 er een aantal meer heeft, 8-9 in totaal of zo? Ze zijn wel altijd dezelfde dag (vrijdag) en heeft idd met 'compensatie' te maken, omdat anders de kinderen te veel op school zijn. De bovenbouw heeft er maar 1-2 per jaar. Mijn zoon zit inmiddels op een andere school en is 'bovenbouw', dus hij heeft er nog maar weinig. Helaas wel weer bijna onaangekondigd. Kreeg vorige week een briefje dat hij deze week een studiedag heeft. Heel irritant...
Hier plannen ze studiedagen altijd op woensdag, dus dan valt het qua aantal uur mee. Maar bso vangt dan wel gewoon op, dus voor ouders die werken eigenlijk geen probleem - ouders die geen bso afnemen, hebben dan maar een paar uurtjes extra te overbruggen. Buurjongetjes komen dan bv wel eens bij ons tot oma ze kan opvangen.
Hier voor alle kinderen die naar de BSO gaan (welke dag dan ook). Op de andere BSO ook alleen voor kinderen die anders op die dag naar de BSO gaan, maar daar kon je dan wel een extra dag afnemen als dat nodig was.
Hier zijn de roosters van groep 1 t/m groep 8 voor alle kinderen gelijk. Ze gaan dus allemaal alle dagen naar school, met dezelfde begin- en eindtijden en dezelfde studiedagen. Wel zo makkelijk.
Hier is de hele school vrij op vrijdagmiddag. Hierdoor hebben we minder studiedagen, maar 2 dus dat is prima op te vangen. Op de vorige school van mijn dochter waren er veel meer margedagen. We vingen deze op door om en om vrij te nemen, opa's en oma's in te schakelen of met moeders onderling elkaars kinderen op te vangen