Hoi allemaal, ik ben nu 28 weken zwanger en mijn kindje ligt op dit moment in een stuit, dat lag ze al bij de 20 weken echo, en nu nog steeds. Ik kan het hoofdje voelen onder mijn ribben het drukt daar namelijk tegen aan, ook heb ik veel maagzuur. Maar ze draait gewoon helemaal niet. verloskundige heeft gezegd dat ze dat waarschijnlijk nog wel gaat doen, maar ik ben er bang voor. Volgens mij vind ze dit wel prettig zo. Mijn vk zei ook dat kindjes in stuitligging vaker voorkomt bij voorliggende placenta , wat ik ook heb. Heeft iemand hier ervaring met een kindje dat gestag in stuit blijft liggen maar toch nog voor de bevalling draait? Dit is trouwens mijn vierde kindje. groetjes tamara
nee even abbo heb ook voorliggende placenta en heb al veel echo's gehad en maar 1 waarbij kindje niet in stuit lag en dat is nu een maand geleden. verder alles in stuit.
mijn kindje lag ook met 20 weken in stuit en met de liggingsecho ook, wou niet gedraaid worden en heb uiteindelijk een ks gehad, ik heb zover ik weet geen voorliggende placenta gehad.