Hallo, Aangezien onze dochter 22 maanden is al nummer 2 komt, zijn wij opzoek naar een duo buggy. Wij willen hier niet veel geld aan uitgeven omdat we de buggy niet veel gebruiken en eigenlijk alleen op vakantie gebruiken. Als het baby'tje 3 maanden is gaan we op vakantie. Nu vroeg ik mij af of het mogelijk is om de maxicosi op het zitje van de buggy te kunnen plaatsen en dat met een of ander riempje vast maken. Op de gewone kinderwagen hebben we een mee rij plankje. Hebben jullie tips?
Vind je een draagzak/doek niet veel makkelijker? Wij hebben gekozen voor een kid sit achter de kinderwagen , en de oudste heeft nog een eigen buggy voor als we een hele dag weggaan. Maar dochtertje (nu 7 mnd) zit eigenlijk altijd in de draagzak en de oudste (2,5) op een loopfietsje of in zijn buggy.
Ja klopt, draag veel maar als je gaat uiteten en kids zijn moe is t makkelijker om ze in de buggy te kunnen laten slapen.
O vinden wij niet haha meeste restaurantjes is amper plek voor kinderwagen dus wij doen t met de doek. Lekker op de rug heb je er ook geen last van