Wat maakt het nou uit als iemand daar zich wel aan vast wilt houden??? Laat gewoon gaan en laat de ander doen waar hij/zij zich goed bij voelt.
Ik ben 2,5 jaar bezig geweest om zwanger te worden (geen reden gevonden waarom het niet lukte). En ik heb ook letterlijk alles geprobeerd. Zo ook een maansteen. Ik heb 2 verschillende stenen gehad en er best lang mee gelopen. Maar ik ben er echt niet zwanger door geworden hoor
Ja ik heb hem net ff onder de kraan gedaan en nu hangt ie al vast buiten want je zult zien dat ik het vanavond vergeet
Kwam net langs een winkeltje gelopen met allerlei steentjes en sieraden en dacht weer aan deze topic, dus binnen gewandelt, wat rondgesnuffeld, en daarna een mooi klein maansteentje uitgezocht. ze zei dat het vanavond volle maan is, dus hij zal vanavond bij het raam liggen!
Mooi! Ik was gister zo moe en ben meteen naar bed gegaan. Ik spoel hem zo en dan hang ik hem in het raam denk ik. Hij is zo klein, als ik hem buiten leg waait hij weg haha.
Op internet stond gister avond maar was bewolkt en ik hem geen maand gezien jullie wel? Dan leg ik hem vanavond nog maar een keer buiten haha!
Staat wel op de kalender volle maan op internet stond ook volle maan 16 januari maar dan om 05.00 uur nog iets. Normaal zie ik dat de nacht van 15 op 16 januari maar dit keer dus niet haha! Gelukkig hebben ik jullie nog
Nou, jullie ervaringen hebben mij nieuwsgierig gemaakt! Heb een klein maansteenbedeltje besteld.. makkelijk onder kleding te verbergen! Hoop dat ik m snel krijg!
Ik heb er al vanaf september 1 en was in dec zwanger helaas is dit mis gegaan. Draag hem nu nog na opladen en heb een mooie ketting dus kan hem gewoon zo dragen. Ook ik heb hem van de tuinen.
Hier een succesverhaal. Voordat ik zwanger werd heb ik een maansteen gekocht, en die gewoon aan een ketting gehangen. Hoe ik het gelezen had, zou de maansteen moeten breken als je zwanger bent. En inderdaad, ik had hem nog geen 2 maanden, en hij brak zomaar opeens af, en ik was inderdaad zwanger. Ik hoop dat het bij jullie ook mag werken.
hmm... die van mij heeft al een barst erin gekregen, zag ik vanmiddag, terwijl hij gisteren pas gekocht was en nog heel was.. of jou theorie klopt, of het komt door die stuiterbeweging die hij gisteren ineens besloot te maken.. hij viel uit mijn bh..
Sinds deze week merk ik dat mijn maansteen en rozekwarts scheurtjes gaan krijgen. Ik heb een vruchtbaarheids armband met rozekwarts maansteen en rode jaspis. Eerst begonnen de scheurtjes binnenin de steen nu ook in de buitenkant. De 1 zegt dat hij nu zijn werk gaat doen doen de ander zegt dat hij zijn werk al gedaan heeft maar heb hem nog maar twee weken wat is nu waar? Ik zit trouwens nog voor mij ei.
Goede morgen!! Ik heb vanmorgen positief getest!!! Helemaal in de wolken eerste maand met de maansteen!!