Hi, Ik zit momenteel in de tweede IUI-ronde, dus misschien zou ik er nog niet mee bezig moeten zijn maar vraag me af of het Ikazia eigenlijk ook IVF doet. Weet iemand dat? Hoop dat het niet zover komt, maar wil eigenlijk wel weten of ik dan doorgestuurd ga worden of dat ze het daar gewoon doen. En hoe het zit qua wachtlijsten in het Ikazia of dus eventueel Erasmus. Liefs, Maris
Heb even op de de site van het ziekenhuis gekeken (beste plaats om te kijken als je info van het ziekenhuis wilt hebben ) Dit is hun patienten folder: http://www.ikazia.nl/sites/default/files/IVF.pdf Succes !
@wachtende: die had ik ook al gezien, maar was voor mij niet duidelijk of ze het nou zelf doen of uitbesteden.
Berichtje uit 2010 uit dit forum: dank je wel! ik hoop het ook..soms gaat me heel moeilijk af om positief te blijven..zeker omdat ik al een keer zwanger ben geweest..en waarom wil het dan nu niet lukken? waarschijnlijk toch vanwege die ene eileider. Wat jij zegt heb ik ook in het Ikazia ziekenhuis, ze zijn daar ook zo lief en begripvol en ze ondernemen gelijk actie, vind het echt heel jammer dat ze daar geen IVf afdeling hebben. Ik wens jou ook het beste meid! en maar duimen dat het dan maar in 2010 wel wil lukken.
@wachtende: dank je! Had zelf ook al op het forum gezocht, maar was dit niet tegen gekomen. Denk dus dat ik dikke pech heb en ergens anders heen moet als het op IVF uitdraait. Maaaarrrr........dat is natuurlijk helemaal niet het geval want het is deze ronde gewoon raak. Het moet! Het moet! Het moet!
Hi ik loop ook bij Ikazia, en ze hebben daar helaas geen IVF, dan wordt je doorverwezen naar de specialisten in het Erasmus MC