Vanochtend had mijn dochter een luier met dunne ontlasting, het was heel waterig. Toen bleek dat het helemaal rood was. Ze heeft ook wat open plekjes in haar lies. Omdat ik 19 mei pas naar het CB moet, vraag ik me nu af of ik naar de HA moet. Als je dit zo leest zou je denken aan luieruitslag wat overigens logisch is omdat haar 1e tandje nu echt door is en er een stuk of 8 op springen staan. Maar het gekke is dat de roodheid vooral op haar schaamlippen zit. Nu net ontdekte ik ook dat er kleine witte blaasjes op haar schaamlippen ontstaan zijn. Mijn vraag is: zou dit ook candida kunnen zijn en is het raadzaam om even langs de HA te gaan?
luieruitslag kan inderdaad ook op de schaamlippen komen. Overal waar ontlasting op komt he! Maar die witte vlekjes lijken niet op gewone luieruitslag. Ik zou even naar de ha gaan voor een zalfje.
Hallo, Mijn dochtertje had ook rode plekjes op haar billen met witte puntjes erin. De arts van het cb zei dat dit waarschijnlijk wat bacterieplekjes waren en dat het genoeg was om goed in te zalven. Het is idd ook erg snel over gegaan. Groetjes Bonnie