Update Vandaag telefoon gehad, ws deze week de zyban kuur binnen Mag de eerste week nog mee roken, tenzij het me tegenstaat en vanaf de 2e week is het echt stoppen met roken. Dus... De dag komt dichterbij Suiker: ben in de koffie nu 1 klontje gaan gebruiken en bevalt goed. Even wennen maar lukt best. Energiedrank: niet meer gehaald en gekocht. Op dit moment geen moeite met het gemis. Vervanger : water met smaakje was ook even wennen. Maar lukt me ook goed. Plan is gereed wat te doen bij moeilijke momenten. En opvolging daarvan is haalbaar... Wandelen. Lezen. Kauwgom. Gezonde snackjes. Achterban ingelicht zodat ik ook hun kan appen bellen bij moeilijke momenten. @vlinderCN : Ik heb gezocht naar het boek. Maar nog niet kunnen vinden.
Goed bezig meis! Deze zag ik o.a. (nieuw kost ie een tientje dus dat is ook te doen) http://link.marktplaats.nl/m1510618698?utm_source=android_social&utm_content=vip&utm_medium=android_social&utm_campaign=socialbuttons http://link.marktplaats.nl/m1507740803?utm_source=android_social&utm_content=vip&utm_medium=android_social&utm_campaign=socialbuttons
Dit geldt voor alle zoetstoffen, behalve voor Stevia. Onderzoek laat zien dat dit je bloedglucosespiegel niet laat stijgen. Beste alternatief voor suiker dus!
Het is zo ver !!! Vandaag start zyban 20/2 geheel stoppen.... Ben er zo klaar voor hè... Was het al maar avond