Heel vreemd als ik iemand bel gaat hij een paar keer over als diegene dan opneemt hoor hij of zij mij wel maar ik hem of haar niet. iemand ervaring mee?
Wat heb je voor vaste telefoon? Is tie al oud? Misschien is die wel niet meer goed. Kan me niet voorstellen dat dat aan je provider ligt.
Heb ik ook wel gehad, gewoon een kink in de kabel...komt vanzelf goed. Je kan ook ff de stekker eruit halen voor een paar seconde, wil soms ook wel eens helpen.
Dan zou ik ermee terug gaan naar de winkel waar je hem gekocht hebt. Of bellen met de site waar hij vandaan komt. Lijkt me gewoon dat hij kapot is dan.
dat zou de pulse/toon knop kunnen zijn dat heb ik hier ook wel eens gehad, staat er niks in de handleiding daarover?
heb je een alle sin 1 pakket, van bijvoorbeeld online/ziggo etc ??? Dan kan het zijn dat je je modem even moet resetten. Hebben mijn ouders ook wel eens last van.