tot wanneer je het zelf prettig vindt. een collega van mij is volgende maand uitgerekend en die loopt er nog op zag ik. kijk als het niet prettig loopt en je last hebt van je bekken e.d. is het wat anders, maar dan zou je het zelf ook niet doen lijkt mij.
Bij Ayla heb ik tot het einde op (hoge!) hakken gelopen. Maar ik heb nu sneller last van mijn bekken en ben een aantal weken geleden heel erg gevallen (met hele kleine hakjes), dus ik doe het niet meer. Maw...lekker op hakken blijven lopen tot je het zelf nog prettig vindt, je merkt vanzelf wanneer het niet meer echt gaat.
Mijn fysio heeft me zelfs eens aangeraden om op hakken te lopen haha. Maar dat was eigenlijk meer als probeersel omdat ik toen veel op platte schoenen liep en zo'n last van mijn rug had. Nu loop ik ook op schoenen met een hak. Geen enorme hoor maar een subtiel hakje Vind ik gewoon leuk en heb er geen last van
Zolang het goed voelt... dus zodra je ook maar iets van pijn/kramp voelt, dan moeten ze in de kast. Ik loop graag op hakken, ookal heb ik een dikke buik.
@sterre: Grappig is dat.........ik loop nu sinds een paar dgn ook liever op schoenen met een hakje (max 4,5cm) als op mijn platte schoenen. Dan heb ik ook minder last van mijn rug en voel ik me veel wendbaarder Bij mij werken hakken dus heel goed. @TS: Ik zou het gewoon doen, als je het gewend bent dan hou je het zo ie zo wel lang vol denk ik. Je lichaam geeft het vanzelf aan wanneer het niet meer gaat.
Tot zo lang dat je zelf het gevoel hebt dat je om gaat vallen... haha. Als je je er goed bij voelt lijkt het me geen probleem