Soms kom je hier op ZP meiden tegen waarvan hun verhaal blijft hangen en waarvoor je extra hard duimt dat ze een gezond kindje in hun armen mogen sluiten en jij bent daar absoluut 1 van! Gefeliciteerd met de zwangerschap Zara!!!
Wauw wat leuk zeg om te lezen! Steeds als ik jou zag, las ik je onderschrift en super om te zien dat het nu zover is en dat je zwanger bent! Onwijs gefeliciteerd!!!
Ohh wauwwww!!! Wat een supernieuws meid!! Ik heb ooit een stukje van je gelezen...krijg gewoon tranen in mn ogen en kippevel..wat heerlijk zeg!! GEFELICITEEEERD!! Wat bijzonder..
zara: ik heb je al een aantal keren in andere topic zien staan! meid wat gaaf dat je nu hier staat!!!!!! jullie hebben het meer dan verdiend!!! van harte gefeliciteerd!!! en een prachtige hcg waarde! geniet ervan meid (hoe moeilijk/eng dat ook is/lijkt )
Dank je wel!! Ik zit met tranen in mijn ogen al die lieve berichtjes te lezen!!! Ik hoop echt dat ik met mijn verhaal vrouwen extra moed kan geven om het niet op te geven, het is het absoluut waard! Xxx
Jaaaaaah Zara!!! Je eigen Ik-ben-zwanger-GIL-topic!!!!!! Ook hier nogmaals GEFELICITEERD!!!!!! Lieverd, ik duim mee dat alles goed blijft gaan. Je hebt het echt verdiend!
Jaa! Ik krijg zelfs tranen in mijn ogen om deze aankondiging te lezen! Ook ik ken je niet, maar heb wel regelmatig verhalen van je voorbij zien komen en dan gun je het iemand zó ontzettend! Ik vond het al moedig dat je de stap naar Spanje ging zetten, maar ergens 'klopte' het ook (terwijl ik je dus verder helemaal niet ken ). Wat ik wil zeggen: Onwijs gefeliciteerd!!! Laat de hormoonmonsters en 'help-gevoelens' maar snel komen
Ik heb ook af en toe wat meegelezen, en ineens dacht ik aan je. Na wat zoeken kwam ik dan hier. Wat een geweldig nieuws! Van harte gefeliciteerd, ik wens jullie een geweldige zwangerschap toe!
Dank jullie wel!!! De afgelopen dagen waren slopend. Ik had maandag beetje bloedverlies. Gisteravond een flinke bloeding. Vandaag een echo mogen krijgen, want ik werd gek van angst. De gyn kon natuurlijk niks vertellen over het verloop van de zwangerschap, maar wel dat het beeld voor deze termijn er prima uitzag! Heb de echo meegekregen en helemaal verliefd op dat kleine stipje! Gelukkig vandaag geen vers bloed meer gezien, alleen nog een hoop bruine smurrie. Hopen op een goed verloop, maar voor nu erg opgelucht!!