Weet iemand wat er met joop van den ende is, hij kwam voor de televisie en zijn ogen en hoe hij sprak, zagen er raar uit?? Schrok er wel van zeg, hoe hij eruit zag!! Vind het wel een sympathieke en doorzetter van man! Hij gaat niet zomaar wat mindere ?? gr jmm
Hij wordt ouder en heeft daardoor gezondheidsklachten. Heeft wat ik begreep een rughernia waar hij flinke medicijnen voor slikt. En daarnaast is het gewoon allemaal wat veel voor hem om alles draaiende te houden.
Inderdaad, rughernia en een nekhernia. Daarnaast een bizar zwaar leven... Joop van den Ende heeft rughernia
Hij heeft in 2006 hartproblemen ( hartinfarct?) gehad mede door zijn te drukke werkschema. mischien verklaart dat ook 1 en ander?