Hier gaat het met vlagen weer beter. Tot een paar dagen geleden dronk ze ook weer erg onrustig (ondanks de neusspray) om vervolgens tijdens het voeden weer in slaap te vallen. Ik ben, op advies van het CB, gaan inbakeren. Als ze slaapt, slaapt ze nu dieper en is dan ook echt uitgerust als ze wakker wordt. Ze drinkt nu rustig de fles leeg (doen er nog wel een half uur over) en is ze ook nog wakker na de fles.
Hier gaat het ook de ene x goed en de andere x helemaal niet. Vanochtend ook weer zon leuke voeding. Ik heb hem toen even rechtop gehouden en toen kwam er een flinke boer, daarna was het over?! Misschien zit er iedere x wat dwars ofzo, ik probeer het de volgende x weer.
xd, ja dat heb ik hier ook weleens. Maar ze doet het ook als ze net is begonnen met drinken, dus dan kan het geen boer zijn... Marlous, gelukkig dat het wat beter gaat.... inbakeren hoef ik hier denk ik niet te proberen. Toen ze kleiner was raakte ze erg overstuur als ze dr armpjes en beentjes niet vrij kon bewegen... We zingen het uit, zal hopelijk een fase zijn.