Hallo allemaal, Heb een vraagje , heeft iemand een idee voor een surprise? Ik heb mijn schoonmoeder getrokken bij de lootjes.. Wij hebben 7 weken geleden een kindje gekregen, een meisje. En zij is dus nu ook voor de 1ste keer oma geworden, en ik zou daar graag iets mee doen voor de surprise. Heeft iemand ideeën , HELP? Groetjes
Misschien een hele grote speen? Een ballon opblazen, daar papiermache over maken, ballon lekrpikken, cadeau erin. Van karton een plaatje maken die je op de tuut (ballon) plakt. Hier nog een ring aan maken (ook van papier mache of elektrabuis met crepe papier?) het geheel verven en op het schild "Oma's lieveling" of "Oma is de liefste" schilderen.
Een boek maken met allemaal weetjes, tips en lieve spreuken voor oma's? Met een gedicht over dat Sinterklaas weet dat ze oma is geworden en dus veel cadeaus verdient? Wat ben je er vroeg bij trouwens! Wij gaan pas begin november lootjes trekken. Ik heb er al helemaal zin in!
Ooh dat zijn al leuke ideeen! Ik ga er alvast verder over nadenken.. Maar die speen van papier mache lijkt me al leuk.. Ga er even over nadenken hoe ik het precies ga maken, misschien nog andere ideeen? Ja wij zijn er vroeg bij inderdaad, haha, wij hebben allemaal veel te doen, dus zo kunnen we op tijd na gaan denken en er aan werken, haha! Bedankt alvast.. Groetjes