Hai, Ik had even een vraag. Wij hebben 2 weken geleden bij een restaurant/bowling gereserveerd voor 13 man. Dat is 2 uur bowlen en erna steengrillen. Nu waren we daar gisteren en 4 van de 13 mensen konden niet mee, dit werd op de dag zelf tegen mij gemeld. een uur vantevoren, ik kan het dan dus niet meer gaan afzeggen bij de bowlingbaan. 3 waren er ziek en 1 iemand had een overlijden. Nu moesten wij voor 2 van de 4 mensen gewoon gaan betalen omdat er niet was afgezegd. Die man nam er 2 voor zijn rekening en ik moest de overige 2 betalen. Die man zei dat ie anders de 2e bowlingbaan had kunnen verhuren aan andere mensen. Maar we waren met zn 9en en dus alsnog 2 banen, want je kan maar met 7 personen op 1 baan, dus dat verhaal ging helemaal niet op? het vlees wat er was voor het grillen, is helemaal opgekomen, er lagen nog 4 lapjes vlees aan het einde en iedereen had gewoon normaal gegeten. Hoe willen daar nog 4 mensen extra van gegeten hebben?Dit was echt geen vlees voor 13 man hoor. En dit staat helemaal nergens op hun site vermeld. Nergens staat dat je minimaal zoveel dagen vantevoren moet afzeggen omdat het anders in rekening wordt gebracht, dus we waren daar helemaal niet van op de hoogte. Mag dit zomaar? Wie o wie weet dit?
Als ik jou was had ik het echt niet betaald! Het is toch van te voren gemeld...dan had hij het toen meteen moeten zeggen. Dacht dat jij niet op je mondje was gevallen en er wel wat van had gezegt
Als je al 2 banen had gereserveerd en niet 3 dan is het natuurlijk onzin, ik spreek altijd een aantal banen af van tevoren als we met meer mensen gaan bowlen. Ik zou dan zeker nog een klacht indienen en me geld alsnog terug eisen
Het ligt er denk ik aan waarvoor je hebt betaald. Als het voor eten is bv is het begrijpelijk, er is namelijk op basis van 13 personen eten ingekocht en er zijn stoelen ed gereserveerd, waar anders andere mensen konden zitten. Ze hebben misschien nee moeten verkopen aan andere gasten omdat het misschien vol zat. Enz. Enz. Het is heel normaal dat het wel in rekening wordt gebracht, want er wordt op gerekend en anders zou het restaurant dus inkomsten mislopen. Als een persoon op de dag zelf bij de tandarts bv afzegd krijgt diegene ook een rekening thuis gestuurd. Maar als er voor 2 banen is gereserveerd en hij laat je nu drie betalen klopt dat natuurlijk niet.
Je betaald voor het bowlen toch per baan? Dus als er nou 1 op speelt of 10. De baan prijs blijft gelijk. Althans dat is waar wij altijd bowlen wel zo. Voor eten kan ik het me ergens voorstellen. Als het nou heel druk is dan hadden ze die 4 plaatsen misschien nog aan een ander kunnen geven. Maar goed als je in een restaurant een reserving hebt staan voor bijv 2 personen en niemand komt opdagen dan kunnen ze het ook niemand in rekening brengen. Misschien verschilt het ook wat je eet. Bij onze bowlingbaan kun je bijv gourmetten, steengrillen etc. Dan hebben ze natuurlijk wel tijd er aan besteed vooraf.
precies; je betaalt normaal per baan ipv per persoon (hier in de omgeving dan) Dus volgens mij is het wel normaal dat je gewoon moet betalen
Wij hebben ook steengrillen gedaan, maar met zn 9en was al het vlees makkelijk op, als daar nog 4 mensen van hadden moeten eten , geen idee hoe. En we zaten gewoon een een grote tafel waar 4 man nog makkelijk bij konden en het restaurant was vol. En ik heb geen 3 banen betaald, ik heb er 2 betaald, die hebben we ook gebruikt. Alleen die man zei: ANDERS had ik die 2e baan kunnen verhuren. Maar dat sloeg nergens op omdat je ook met 9 man, net als met 13, 2 banen nodig hebt. En nee, ik ben niet op mn mond gevallen nee, maar anders kwamen we gewoon niet weg, punt. En nu heb ik betaald, en 1 iemand vd afzeggers wilt wel betalen, maar de andere dus niet. Dom gedoe. Volgens mij ben je als bedrijf verplicht om de voorwaarden op de site te zetten. Die man zei al: als ik de voorwaarden hanteer dan moet het zo ja, maar waar staan die voorwaarden op die site dan? helemaal nergens.
Luister. Ik had voor 13 man geboekt. 2 uur bowlen en steengrillen: 35 euro pp We waren oorspronkelijk met 13 man, dat zijn 2 bowlingbanen. Nu waren we met 9 man, dat zijn ook 2 bowlingbanen, dus daar loopt hij helemaal geen verlies op, zoals hij zegt. De tafel die we hadden was net als alle tafels, voor 14 man. Ze hebben daar 1 maat tafel. Hij heeft dus ook geen verlies gehad op een tafel. Ik vind gewoon dat ze dat op de site moeten zetten, punt. Volgens mij is dat nog verplicht ook. Ik zeg btw helemaal nergens dat ik voor 3 banen moest betalen dus geen idee hoe jullie daarbij komen.
Je betaalt tijdens het eten ook niet voor een tafel, maar voor het eten dat op tafel komt. die 35 p.p. houdt meer eten in dan bowlen! Ze mogen het je niet laten betalen als het nergens in de voorwaarden staan. Je kunt wel het beste zo snel mogelijk even bellen wanneer je weet dat er minder mensen meegaan.. Het lijkt erop dat die man het beste uit de situatie probeerde te halen en dat het gelukt is.
zou even een mail sturen hoe en wat. Als het niet op hun site staat mag het maar niet zo. En je zegt al alles was op dan had je dus ook voor 4 man extra vlees moeten hebben beetje vreemd. Ik liet het er iig niet bij zitten.
Dat is echt onzin dat er voor 4 mensen extra eten is ingekocht, een restaurant krijgt gewoon 1 of 2 x per week eten aangevoerd van een leverancier, echt niet dat ze per dag kijken hoeveel mensen er komen en daarvoor eten gaan halen, zo werkt dat niet
Dan wil ik wel weten over wat voor restaurant jij het hebt Je kunt niet zomaar wat laten aanleveren. En dan zou je in rustige tijden net zoveel produkten binnen krijgen als in drukke tijden, snij je jezelf in de vingers omdat je de helft weg kunt gooien of kun je bij extra drukte nee verkopen omdat je niet genoeg in huis hebt Nee hoor, een restaurant doet toch echt een bestelling bij de leverancier op basis van wat hij denkt nodig te zijn voor zijn gasten en als het een reataurant is waar je niet perse hoeft te reserveren, oa een bestelling op basis van reserveringen en op basis van verkoopcijfers van eerdere jaren rond die tijdsperiode.
Ik vind t op zich een beetje een raar idee dat een bedrijf verplicht is zn voorwaarden op zn website te zetten. Er zijn tenslotte nog zat bedrijven die niet eens een website hebben. Ik zou t wel logisch vinden als ze t zouden doen, maar kan me niet voorstellen dat t juridisch verplicht is ofzo. En dat t eten nu precies op was en dus nooit genoeg zou zijn geweest voor 13 man...wist de man voor hij t eten bracht al dat t maar voor 9 zou zijn ipv voor 13? Dan heeft hij wellicht de porties al in de keuken aangepast. Ik weet t ook niet hoor, probeer gewoon ff mee te denken.
Ik denk dat je die baan extra hebt moeten betalen maar niet het eten toch ?! Je betaald per persoon eten, dus het lijkt me sterk dat hij die kosten ook meerekend. Anders is het gewoon diefstal..
Ik snap je punt wel, als jij wel van te voren had geweten dat er 4 man afvielen dat had je nog 2 banen nodig gehad. Dus maakt het qua kosten niks uit, want je betaalt idd per baan en jullie gebruiken er net zoveel als wanneer die andere 4 er wel bij waren geweest. Ik kan mij voorstellen dat je toen overrompeld bent, maar ik zou hier zeer zeker op terug komen, want dit slaat nergens op, zo verdient hij er nog aan. Met eten zou ik ook aangeven, hoe hadden hier nog 4 man van moeten eten, want dit was al net genoeg. Ze moeten altijd zorgen dat er voldoende is en ook rekening houden met grote eters. Zij wisten niet dat er 4 af zouden vallen, dus hebben jullie eigenlijk te weinig eten gekregen.