Vanaf hoeveel weken voelde jullie je kindje ?? Ik ben nu 25 weken zwanger en voel haar al de hele dag door! Heerlijk gevoel. Mijn vriend voelt haar ook al paar weken. Alleen voel ik haar ook beter als ik (perongeluk) op mijn buik ga liggen. vind ze denk ik niet lekker
Ik voel het sinds week 15, en vanaf week 18 echt elke dag meerdere malen erg duidelijk. Ze is erg beweeglijk
Ik voelde de 1e vanaf week 16.. Maar die lag ook constant aan mijn buik-kant.. Deze kleine ligt juist elke keer aan de rug-kant, dus denk dat het nu wel wat langer gaat duren.. Kan niet wachten
Vanaf 17w was ik het zeker, daarvoor voelde ik wel dingen maar zei ik tegen mezelf dat het darmbewegingen waren. Was waarschijnlijk ook al beebje toen Sinds de dag dat ik zeker was dat het beebje was, voel ik het echt de hele dag door in vlagen. Heeeel blije mama in spe hier
Vanaf 16 weken voelde ik hem bewust. Sindsdien steeds beter natuurlijk. We hebben een erg beweeglijk ventje, dus mijn man voelt hem ook al erg goed!
Ik voel haar nu ongeveer week echt duidelijk een aantal malen per dag. Maar aan de buitenkant is nog niets te voelen of te zien. Zoonlief lag toendertijd voor in de buik en die voelde ik veel duidelijker! Bij de laatste echo te horen gekregen dat deze baby aan de rugkant ligt en ook nog een placenta aan de voorkant... dus ben bang dat het voor mijn man nog wel even duurt voor hij haar kan voelen!
Ik voel het zelf vanaf 16 weken en vanaf 20 weken echt duidelijk aan de buitenkant voor mijn vriend te voelen. Zo leuk! Je ziet ook vaak mn buik heen en weer gaan haha
Vanaf 12 weken dacht ik iets te voelen. Vanaf 16 weken was ik er echt zeker van en vanaf 18 weken kon manlief ook al meevoelen op het juiste moment. Natuurlijk wel een heel verschil met hoe hard de bewegingen zijn tov nu met bijna 32 weken.
Vanaf 20 weken echt schopjes, daarvoor wel wat beweging/schuiven maar wist het steeds niet zeker. Placenta ook voor. Na 20 wkn echo was hij echt heel druk! En nu voel ik de hele dag door af en toe schopje Op verschillende plekken dus hij is lekker aan het rondjes zwemmen Kan het nu soms ook aan de buitenkant voelen, maar is nog lastig aangezien het nogal onvoorspelbaar is wanneer en waar volgend schopje komt
Ik had deze week een twijfeltje. Verder voel ik nog niks. Vandaag heb ik de 20-wekenecho gehad en mijn placenta ligt voor en bedekt de hele buikkant van mijn baarmoeder. Er is voorlopig nog niks te voelen, denk ik.
Sinds gisteren (19weken) voel ik het ook. Daar voor voelde ik het ook wel, maar toen dacht ik altijd ' het zou ook mijn darmen kunnen zijn'. Nu weet ik het echt zeker. <3 Ik voel het ook veel beter wanneer ik op mijn buik lig. En wanneer ik mijn buikspieren aanspan of mijn klas tot orde roep, haha.
Sinds 21 weken plopjes, kriebels, en dat een paar dagen, toen weer even niks en sinds 23 weken elke dag weer. Nu 29 weken en buik gaat flink op en neer af en toe, zo mooi om te zien en voelen. Placenta ligt hier ook voor, dus moest geduld hebben, maar werd beloond. Af en toe voel ik gewoon iets wegschieten als ik met m'n hand duw waar geschopt wordt, haha!