Ziet er goed uit, dat buikje, Suus! Fijn zo! En idd: hoe minder jij doet, hoe meer energie die kleine meid kan pakken, dus beter zo!
Mooie buik Suus; daar zie je toch eigenlijk niks aan; mag je wel uit ben dan? Nog iets kunnen bespreken t.a.v. het bezoek? Die kleine van jou blijft lekker zitten; mooi zo! Liefs
Ja ik ga uit bed om te plassen en te douchen. Over bezoek wordt niet meer gezeurd, dus dat is mooi! Suus
Jaaaa!Weer een dag erbij Fijn dat ze niet meer zo moeilijk doen over bezoek.Mooie buik. Op naar weer een dag erbij.Heel veel sterkte met weer een dag zkh.
Goeiemorgen Suus, Ik check ook weer even hoe het gaat met jullie (doe ik elke dag trouwens eventjes, maar momenteel niet altijd de puf om wat te schrijven . Ik zit momenteel midden in de hormoonbehandeling en nogal stressig op werk vandaar dat ik niet elke dag even schrijf). Maar iedere keer weer grote opluchting hoor, als ik lees dat je kindje nog bij je is! En heerlijk om positieve vergelijkbare verhalen te lezen. Je buik is prachtig, en je meisje daarbinnen vast ook. Voel je haar nog veel? Fijn dat ze wat coulanter zijn en ik hoop dat het toch zo nu en dan ook mogelijk wordt voor je lief om daar een nachtje te blijven. En als je het leuk vindt om nog meer kaartjes te ontvangen, pb me maar. Wederom liefs en sterkte!
26+5! Morge Suus, Wij zijn een aantal dagen er ff tussenuit geweest ..... even weg van alles en geprobeerd te ontspannen. Is daar redelijk gelukt, maar als je dan weer thuis bent, is alles toch gewoon zo als het was/is. Heb zeker aan je gedacht en ben erg blij om te lezen dat alles nog gaat en dat jullie kleine meisje zo goed groeit. Ook vervelende berichten gelezen over een enorm vervelende VPK. Begrijp die houding echt niet hoor! Gelukkig hebben ze nu geen opmerkingen meer gemaakt. Je ligt in een gekleurde kamer begrijp ik ...... wat leuk dat je zoveel kaarten krijgt!! En er kunnen er nog meer bij Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Ha Duimelot, wat een spannende tijd ook weer voor jou. Ik duim voor je hoor. En IS, bedankt voor de leuke kaart! Fijn dat je even hebt kunnen ontspannen. Thuis is het moeilijker, maar die momenten heb je toch maar weer mooi binnen. Xx Suus
Inderdaad die momenten hebben we weer ..... en de herinneringen Is die uit het zuiden ook al aangekomen!! Hoe gaat het vandaag met je?? En hoe is het met Suus-man? Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Jazekers, die uit het zuiden prijkt hier ook al daaagen in de vensterbank! Het gaat wel goed met me vandaag. Suusman had tuindienst in de volkstuin en komt einde middag met Thais eten, als het goed is. Mjam. Suus
Fijn dat je vandaag wel beter in je vel zit. Suusman heeft niet al te best weer denk ik ...... althans hier in het westen in de Randstad is het niet al te best. Nu ff droog, maar voor hoe lang?? Waait ook enorm. Lekker vooruitzicht Thais eten ...... wij gaan shoarma eten. Zelf bakken, lekker sla, broodje, knoflooksaus ...... en daarna lekker uit de mond stinken Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Ja, hier in het westen is het ook pokkeweer. Maar ja... Dat uit de mond stinken lukt bij Thais ook heel goed, hahaha. Suus
Ja dacht ik ook aan toen ik het typte Als die vervelende VPK er is kan je lekker duidelijk haar kant op praten ..... is ze zo weer weg, haha! Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Jullie gaan bijna - of zitten nu - van de Thaise maaltijd te smullen. Ik ga nu ff de keuken in. Eet smakelijk! Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Suus, 18 juni nadert bijna haar/zijn (?) eind ..... maw weer een dag voorbij!!! Slaap lekker voor straks! X Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!