@Suus35

Discussie in 'Miskraam' gestart door Miek74, 12 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. san1981

    san1981 Actief lid

    8 sep 2008
    218
    1
    18
    gefeliciteerd met jullie dochter!
     
  2. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Lieve meiden, dank voor alle reacties en tips! Ik wil jullie allemaal wel terugmailen, maar ik kan m'n ogen niet eens meer openhouden en ga zo weer naar het ziekenhuis. Later meer!

    Lfs, Suus
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Dat snappen we allemaal wel :) Zorg eerst maar lekker voor die kleine meid van jullie en voor jezelf en dan komt de rest allemaal later wel weer eens!
     
  4. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Wij zijn wel het laatste waar je je druk om moet maken hoor! We lezen graag updates natuurlijk maar je kleine meis is 10000000x belangrijker :)
     
  5. Sparkie

    Sparkie Fanatiek lid

    24 okt 2009
    3.028
    2
    0
    suus: gefeliciteerd met jullie dochter. Vind het wel ontzettend bijzonder dat ze het zo lang nog heeft volgehouden met gebroken vliezen! En zo te horen gaat het naar omstandigheden redelijk goed. Heel veel sterkte voor jullie de komende tijd. Lijkt me slopend om niet 24 uur per dag bij je kindje te kunnen zijn, en zo heen en weer te moeten. Hoop dat jij ook goed hersteld. Bij mijn schoonzusje moest ook bij haar laatste twee bevallingen de placenta manueel verwijderd worden, en dat kost je toch echt extra tijd om weer te herstellen door al het bloedverlies. Rustig aan, maar da's gemakkelijk gezegd, nu jij thuis bent en je dochter in het zkh... Neem je voldoende ijzerpreparaten enzo?
    En wat knap dat je bv geeft dmv kolven! Da's echt NIET gemakkelijk om het zo op gang te moeten brengen.
     
  6. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Goedemorgen! Is ze al overgeplaatst? Alles goed gegaan?
     
  7. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Wat fijn dat het super gaat!

    Kolven, heel vaak kolven des te meer komt er.
    Ik had op een gegeven moment gewoon teveel.
    Het komt echt goed, maar dat kost tijd.
     
  8. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Heb ook getracht foto te kijken, maar zal inderdaad wel niet in het openbare deel staan. Inderdaad begrijpelijk!
    Hoe dan ook: heel fijn dat haar gehoor goed is, en ze het zo goed doet! Lekker van genieten!!
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Alles goed hier, meiden. Overgeplaatst idd en we krijgen langzaam vertrouwen in het nieuwe, oude ziekenhuis. Al blijft het spannend voor een bezorgde moeder...

    xx Suus
     
  10. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    suus ik den k dat het heel normaal is dat je je als een bezorgde moeder opsteld zou niet goed wezen denk ik als je alles maar over je heen liet komen en goed zou vinden.
    hopelijk mag jullie meisje snel mee naar huis en kan het echte genieten gaan beginnen.
    ps krijg je dan nog verlate kraamhulp of hoe gaat dat?
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Hai, heb ik over gebeld, maar de vrouw die ik kreeg van de verzekering wist het niet. Dat hoor ik nog. Gaat nog wel 9 weken duren hoor... Sjucht.

    Suus
     
  12. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    suus je weet niet ga uit van 9 weken maar wie weet doet ze het straks zo goed dat ze eerder mee mag, ze heeft al bewezen een vechter te zijn.
    hoe gaat het kolven? kan je er rust voor vinden?
    en hoe doet jullie meisje het nu?
     
  13. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Hey Suus,

    Leuk dat ik alsnog even kon spieken in je fotoalbum. Mooie foto van je kleine meid!! Vind die kleine baby mondjes altijd zo schattig. Mooie naam ook, is de tweede naam een vernoeming?
     
  14. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Wat een prachtig meisje Suus! Haar 2e naam is de 3e naam van mijn dochter, grappig want in deze variant komt 'ie maar weinig voor :D
     
  15. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Fijn dat je vertrouwen krijgt in het andere ziekenhuis. Ik moest zo wennen toen ze van afdelingen wijzigde dat er andere regels golden, en de dingen anders stonden etc, ik kan me goed voorstellen dat dat bij een wijziging van zkh helemaal zo is!

    Vwb ricmar ook al zegt, ga niet uit van 9 weken! Ik kan begrijpen dat je dat doet om jezelf tegen teleurstellingen te wapenen, maard e standaard regel dat ze tot a terme moeten blijven gaat niet mee rop. Over het algemeen zal de KA met je gaan overleggen zodra ze 2000 gram voorbij is, in een eigen wiegje ligt (met een heleboel kruiken, maar dus niet meer in de couveuse), geen monitor meer heeft en dus ook geen brady's en zelf kan drinken, wat de voorwaarden zijn om naar huis te gaan. Voorwaarden zijn meestal: zelf temp stabiel houden, en een minimale intake per dag via de fles. En dan sta je van de ene dag op de andere ineens met je kind thuis! Ik kan je vertellen, toen ze tegen ons zeiden dat we haar mee mochten nemen hebben we gevraagd of ze nog 2 dagen langer mocht blijven, omdat we zo overdonderd waren en aan het idee moesten wennen ;)

    Uitgestelde kraamzorg: krijg je alleen bij uitgebreide pakketten in je verzekering, en dan is het geloof ik meestal gemaximeerd tot 16 uur of tot een bepaald bedrag. Ik had het niet, en heb het ook niet gemist hoor, want ik was lichamelijk wel goed genoeg opgeknapt om voor L. te kunnen zorgen, en in het zkh hadden ze me de verzorging al geleerd.
     
  16. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Staat de naam ook in het fotoalbum? Ik kon hem daar niet vinden.
     
  17. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    Staat bij de foto.
     
  18. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    heb zo te lezen de foto gemist!
     
  19. VioletRose

    VioletRose Niet meer actief

    Ik ben zo beniewd naar hoe suusbaby heet! :)

    Blij dat alles goed gaat!!
     
  20. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    3 nov 2007
    1.968
    1
    0
    NH
    He Suus, fijn dat het verhuizen goed ging, nu weer aan het andere ziekenhuis wennen he, hopelijk lieve verpleegsters!

    Gaat het nog een beetje met kolven? wordt het al meer? ik bleef bij beide jongens bij 20ml steken en heb daardoor moeten opgeven omdat ze toen al naar 80ml per fles gingen en dat tempo dus niet kon bijbenen. Ik vond het vreselijk maar het bracht wel meer rust.

    In hoe verre mag je haar lekker knuffelen? of mag ze de couceuse niet uit? geen idee hoe dat werkt.

    X Miek
     

Deel Deze Pagina