tijden tussen voedingen

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door boompje, 12 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. boompje

    boompje Actief lid

    14 feb 2013
    204
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Mijn zoon is nu 11 weken. Borstvoeding gaat goed. Hij drinkt nog vaak om de 2 uur, maar soms ook om de 3 of 4. Snachts gaat heel goed en is het soms om de 6 of 4.
    Maar hij drinkt soms snachts maar 1 borst omdat deze na 6 uur goed vol zit. Hierna komt hij soms na 4 uur pas weer. De andere borst heeft dan 10 uur geen voeding kunnen afgeven.
    Gaat dit ten kostte van de productie?
    Ook als hij straks misschien doorslaapt kan dat wel met borstvoeding? vind het een beetje ver gaan om daar snachts de wekker voor te zetten om te kolven? hoe werkt dat?
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    30 jun 2008
    2.754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Je kindje neemt wat het nodig heeft en je lichaam zal daar een balans in zoeken. Ga je op die momenten de andere borst extra kolven, dan vraag je als het ware op dat moment dus om extra voeding aan te maken. (extra, omdat je kindje het niet dronk).
    Ik snap dat het lastig lijkt om er zo lang tussen te houden. Wanneer je last hebt van erge spanning of stuwing kun je de spanning eventueel afkolven, of haal je kindje iets eerder van de borst en biedt de andere aan als je kindje dat accepteert. Maar in principe volg je je kindje!

    Succes!
     

Deel Deze Pagina