Ik was even benieuwd of er 'symptomen' zijn waaraan je kunt merken dat je bevalling eraan zit te komen (hoezo aan het wachten.. 8) ).. Heb al gehoord dat je vaak erge buikkrampen van te voren hebt ofzo.. maar zijn er nog andere dingen waar aan je het merkt?
Twee keer bevallen, dus twee verschillende beginselen. Eh... wel ff in m'n geheugen spitten. Bij de eerste: Ik liep al twee weken óver en het begon met een beetje vaag 'gekriebel' in m'n buik, in combinatie met harde buiken. Het was overdag, en op een gegeven moment viel het me op dat er regelmaat in zat. Het heeft een halve dag geduurd, voordat ik het besefte, dat het het begin van weeën waren. Langzamerhand werd het iets erger, maar ik moest voor controle naar het ziekenhuis (omdat ik overtijd was) en daar bleek dat ik al 7 cm ontsluiting had, zonder dat ik het zelf in de gaten had. Toen mocht ik niet meer naar huis en ben dus onbedoeld in het ziekenhuis bevallen. Was wel heel leuk hoor. Met de tweede werd ik 's nachts wakker doordat ik over m'n hele lijf trilde. Ik kon m'n benen gewoon niet stil houden en m'n tanden klapperden op elkaar. Niet van de kou, maar waarvan wel, wist ik ook niet. Toen begon het met lichte weeën, maar ik wist helemaal niet meer hoe dat voelde (na nog geen twee en half jaar, stom he?) en pas na een aantal uren beseften we dat het tóch echt weeën moesten zijn. Paar uurtjes later is onze tweede thuis geboren. Ik hoop dat je er (samen met de verhalen van de volgende) iets aan hebt.
Ik heb dus ook heeeeeeeeeeeeeel veel afscheiding, het loopt er letterlijk uit .. Ik voel van alles, maar kan het niet goed plaatsen.. Misschien maak ik me te druk.. ben bang namelijk dat ik het onderscheid niet kan maken van echte weëen en oefenweëen.. Momenteel zit mijn mannetje in het buitenland, dus zodra ik denk het is begonnen, moet ik hem bellen..
Bij mij begon het met lichte ongesteldheidsgevoel-krampjes. Het fijnste lijkt het me als je water breekt, dan weet je tenminste dat het eccht begonnen is en dat het normaal gesproken niet te lang meer gaat duren. Maar als jij je er eenbeetje zorgen over maakt, moet je gewoon je VK bellen. xxx
Bij mij begon het twee keer met ongesteldheidspijn en daarna weeen. Maar die afscheiding is dat geen vruchtwater wat je verliest? Is het echt wit of waterig? Bel gewoon de vk als je twijfelt.
Ik heb het gemeld bij de VK maar zei vertelde dat het gewoon een voorbereiding van mijn lichaam is op de bevalling. Wat ik verlies is af en toe doorzichtig maar ook wel wit/ transpirant.. dus het lijkt me gewoon afscheiding..
ik had een dag tevoren opeens bloed verlies. niet veel maar toch wel wat. Een hele avond lang. De gyn zei dat dit vaker voorkomt na het verliezen van de slijmprop. De ochtend van de bevalling had ik opeens last van "incontinentie" daarna begonnen de weeën
beide keren had ik een dag of 2 voor de bevalling begon ineens een vlaag van "opruim' woede...ik begon zo ineens 's avonds van alles en nog wat schoon te maken en leek niet meer te stoppen... toen ik hoorde dat een vriendine van me zo ineens (tis een lui ding ) zo aan het schoonmaken was zei ik haar "oh dan ga je misschien wel bevallen" en idd 3 dgn later beviel ze dus het zou 1 van de symptomen kunnen zijn
Hmm Smoekie, dat zou voor mij wel een goeie zijn. Ik moest zaterdag ineens mn kasten uitmesten, opnieuw indelen, weggooien etc. Terwijl ik normaal helemaal niet zo'n opruimer ben, dus dit was echt een vlaag van nesteldrang..dus beebje, kom maar hoor
Ik heb het juist niet.. Ik heb t/m 36 weken flink staan klussen en opruimen en sinds 1,5 week heb ik nergens meer zin in... Of het moet ineens terugkomen, maar ik heb het gevoel dat m'n huis klaar is voor haar komst..