Hallo dames! Ik heb afgelopen maanden regelmatige menst gehad. Cyclus van 24d. En wanneer bet mn nod is dan wordt ik vroeg wakker door krampen en pijn omdat het dan doorzet. Vandaag is mn nod en nog steeds niks. Gister wat kramp gehad en wit/geel vloed. Wie heeft hiermee positieve ervarigen?
Als het vandaag niet doorzet, ga ik morgen testen. Ik voel me heel erg moe en misselijk/duizelig. Pff.
Haha! Ach, ik begrijpt het wel, ik had bij nr. 1 ook pas getest toen ik al 4 dagen over tijd was, want ik durfde eerder ook niet Het mooie van laat testen is dat wanneer hij dan positief is, het tenminste geen tuurtestje is .
Spannend zeg Malika! Ik mag zaterdag testen als ik nog niet ongi ben geworden.... Word er al twee weken gek van! Heb je inmiddels al getest?