@loekie Ja he? dacht ik al heb teveel spanning gehad ook maarja het kan allebij.. we gaan het zien! Met mams gaat het wel, lief dat je het vraagt! Haha ja zo iets voel ik ook net een baksteen een soort druk gevoel op de blaas.
Ik ben lekker mijn bedje in gegaan vanmiddag werd toch ineens misselijk dacht eerst zal me wel aanstellen totdat ik toch echt wel misselijker begon te worden en vermoeiende benen had. Temp opgenomen kleine verhoging erbij dus even lekker anderhalf uur in bedje gelegen. Kan nu al slapen ben echt doodmoe zzZZzzz..!
Ik heb dat gevoel al vanaf mijn mogelijke eisprong. Ik ben het wachten zo zat aan het worden. Toch het gevoel dat het elk moment kan komen helaas.
Nou een lekker tukkie 's middags ben je er een beetje van opgeknapt? is wel lekker hoor, zeker als je echt zwanger blijkt te zijn..vond ik altijd heerlijk ff tukken, maar dat zal nu niet mee vallen als we weer zwanger zijn... 3 drukke koters en 2 honden, die ook graag aandacht willen ben nog niet echt moe, maar heb wel een dipje aant eind van de middag Liefs Loekie
bbrrrr wat heb ik het 's avonds koud zeg, zit met 2 truien op de bank, dat is al een paar dagen... Hoe oud zijn jullie eigelijk? Hoe lang zijn jullie bezig? heb je al meer kindjes? Uit welke provincie komen jullie?? Hahaha ben een beetje nieuwschierig.. sorry Ik ben zelf bijna 36, zitten in ronde 32, heb 2 dochters en een zoon, en ik woon in Zuidholland Liefs Loekie
@missC, vermoeide benen heb ik geen ervaring mee als symptoom.. Wel dat je lichamelijk zowiezo veel vermoeider bent.. Liefs Loekie
@ Loekiemonster; ik ben 23, zit in ronde 7, heb een zoon en woon in noord-holland! Ik ben ook altijd zo nieuwsgierig watvoor mensen en levens er achter de schermnamen schuilgaan als je dan toch van die intieme dingen deelt mag je best wat van elkaar weten toch?!
Beetje opgeknapt haha ja dat geloof ik best! Trouwens nu je het erover hebt over honden en zwanger zijn. Ik heb hier heel vaak over zitten denken sinds we een kinderwens hebben. Wij hebben sinds een jaar een Golden Retriever hond en die houd echt van wandelen.. maar was dat trouwens bij jou ook minder geworden met wandelen? of liep je even veel als toen je niet zwanger was?
Alleen bij mijn vmk en nu dit keer heb ik het ook heel erg. Weet niet zeker of het er mee te maken kan hebben.. we zullen weer zien!
@loekiemonster Haha dat is altijd leuk om te weten he? ^.^ Ik ben dit jaar 26 geworden heb een vriend van net 30 wij hebben net 8 jaar haha allemaal net net LOL! Wonen ook NET samen anderhalf jaar eigenlijk nu alweer gaat hard zeg! Wonen in Limburg. Alleen ik ben officieel in Zuid-holland geboren en woon hier al bijna 5 jaar in Limboland ( mijn ouders ook trouwens) behalve mijn familie en zus wonen ver weg (2 uurtjes rijden richting zuid-holland) en die mis ik wel voor de rest hou ik ervan om hier te wonen lekker rustig en klus. & wij zitten in ronde 5!
vraag me af met het openen van dit topic of jullie dan ook je eisprong voelen, of deze temperaturen?? Ikzelf voel sind onze 3e geboren is wel mijn eisprong zeer hefig, daarvoor noooooit last van gehad. Anyway we willen heel graag een 4e maar zijn er niet bewust mee bezig, we hebben zoiets van we zien wel of ik snel zwanger raak of niet. Maar goed, 2 weken geleden hadden we seks zonder condoom, dag later kreeg ik mijn eisprong. Ikzelf denk dat het raak is, maar toch twijfel ik. 1 dag later na mijn eisprong kreeg ik onderin mijn buik een zeurende weeenachtige pijn. een paar dagen later, kreeg ik spierwitte afscheiding wat een dag of 4 aanhield. En afgelopen week ben ik de hele week misselijk in de ochtenden, sinds gister heb ik blauwe aders op mijn borsten en tepelhof en sinds vandaag wederom zeurende pijn onderin mijn buik. Heb intussen 2 testen gedaan, beide negatief. Maar morgen is eigenlijk mijn nod, maar misschien sloeg de test voor mijn nod toch aan, not!! Bij wie was de test wel positief voor de nod?
Nou ik dacht 'm te voel op 10 november, maar blijkbaar was ie wel al geweest maar ik had wel geklust... Het is nu ook nog steeds helder bloed, dus wacht het even af hoe het morgen is.... ik hoop dat het alsnog wat zou kunnen zijn... you never know!
@sugarblossom: Limburg is super, we komen daar nogal eens voor een weekendje weg Wij hebben ook een Goldie van 2en een blonde lab van dezelfde leeftijd Toen ik zwanger was had ik nog geen hond, in t begin werkte ik ook fulltime..Maar ik weet wel dat je lange tijd zelf de lange wandelingen kan doen zeker als hij los mag.( zelf doen we dat samen ivb met auto en park is hier niet op loopafstand) zit nl met de november mamma's mee te lezen en daar zijn meerdere vrouwen met een hond en lopen ook lang.. Voor de rest hier:Gister in bed, mega ongibuikpijn en in onderrug..Is nu weer over, maar ben voor t eerst met zo'n super weeig gevoel in maag (ben nooit echt misselijk geweest, maar dit herken ik wel) ppff nog 2 dagen, keep my fingers crossed Liefs Loekie
Denk dat mijn symptomen te wijten zijn aan een griepie.. Vanmorge met hoofdpijn opgestaan.. heb een temp van 38.1 en mn neus zit dicht.. Getver helemaal geen zin in
Hallo dames! Daar ben ik weer.. Vandaag derde dag dat me ongi weg is gebleven! Ik ben soo happy me vriend die is wel wat rustiger die Zegt dat we tot eind van de maand moeten wachten.. Ik voel me ook zo anders! Me borsten doen verschrikkelijk pijn! Ik denk tog wel dat het raak is hoor!.. Ik had eerst licht roze bloed 3 dagen voor mijn NOD en dan behoorlijk drukke darmen en steekjes in me L onderbuik , Licht misselijk met behoorlijk hoofdpijn en dan nu doen me borsten zeer... Wat denken jullie ??
@mams, Balen meid, hoewel dat ook niet altijd wat zegt... Ben je al overtijd? bij mn eerste ben ik met kerst vet ziek geweest (griep met 40 C koorts) die dag had ik ongesteld moeten worden, achteraf dus na een week gewoon een vet roze test! @michellej Ik hoop het voor je, maar dit soort verschijnselen horen ook bij een aankomende menstruatie..ben je allang met de pil gestopt? Mijn duimen draaien door voor iedereen, WANT WE WILLEN OP ROZE!! Liefs Loekie
@Loekimonster; heb idd gelezen dat meer vrouwen ziek zijn voordat ze positief testen. Mijn griepje zet niet door ben wel moe en slappig maar wel net met de kleine naar t strand geweest, ff uitwaaien ik verwacht mn ongi pas 2/12 dus dat is t iig nog niet.