Hallo allemaal, K zit een dagje voor m'n NOD en heb sinds een paar daagjes jeuk bultjes lijken net muggen bultjes als k eraan zit jeukt het vreselijk. K heb het op m'n borstkas en op m'n voet? Kan dit een symptoom zijn van zwangerschap? Herkent iemand dit?
Ik herken het niet als symptoom van zwangerschap. Klinkt wel als allergische reactie! Zitten ze er nog steeds? Nieuw wasmiddel, deo, zeep oid?? Kan overal van zijn hoor, maar dat zijn vaak middelen die dit soort reacties geven. Ik heb het soms ineens van de zon, maar dat zal nu niet het punt zijn hahaha. Je kan een antihistamine nemen, kijken of het helpt (lees wel even de bijsluiter).
Nee heb geen allergie ofso het zijn er ook maar 3 ofso het is al een beetje weg. Blijkbaar heeft bijna niemand dit als symptoom haha anders zou er wel iemand gereageerd hebben Ik hoor namelijk wel veel over zwangerschaps jeuk!