oke vandaag of morgen als je tegen een eventuele teleurstelling kan zou ik er vandaag al eentje wagen
Dames ik heb even jullie advies nodig... Vanochtend had ik opeens (3 dagen te vroeg) een positieve ovulatietest nadat ik al 2 dagen last had van vruchtbaar slijm en steekjes... Maar nu komt het: gisteravond hebben wij geklust.. Nu willen we dat vanavond eigenlijk ook doen maar, ml moet morgenvroeg sperma inleveren voor onderzoek..... Jullie snappen mijn dilemma al; eisprong komt eraan dus eigenlijk moeten we en willen we vooral die kans niet laten schieten, maar voor het sperma onderzoek is het natuurlijk niet zo goed als je 12 uur van te voren nog een zaadlozing hebt.... Ik vind t zo moeilijk want na een jaar en nu in de mmm Willen we toch elke kans nemen... Wat zouden jullie doen?
@Dutchdiamond: ik zou inderdaad zk even bellen die kunnen jou precies zeggen hoe het zit. @Miloena: dat meen je? Oef dat klinkt als een aanstaande menstruatie, balen. Maar ja je weet pas zeker als het door zet. @woman: ik moest even kijken, maar vandaag de 14e ik zou er dan wel een testje tegenaan gooien. 1 dag ervoor maakt niet zoveel uit. Maar nog vraagje, stel dat je zwanger bent dan hoef je verder niet geholpen te worden, toch? @maantje: ik zou vanavond dan toch even overslaan, anders klopt de uitslag straks niet.
Mamalap : Ja dat klopt,maar dan moet ik bellen naar de fertiliteitskliniek en het ziekenhuis waar ik zou worden geholpen. Als ik heb getest vanmiddag,horen jullie het! Duim voor me hihi!
Hoi allemaal! Ik kom hier ook even gezellig meekletsen! Even bijgelezen ook, succes voor iedereen! Ik heb hier vrijdag denk ik mijn eisprong gevoeld. Steekjes links onderin mn buik. Gisteravond (zondag) had ik een beetje zeurende onderbuik, en vandaag ook nog een beetje. Wat zou dat kunnen zijn? Iemand ervaring mee? We hebben voor vrijdag en vrijdag zelf voordat ik mn ei voelde geklust, maar dit weekend was super druk dus na vrijdag niet meer. Hopelijk is het raak, en is die zeurende onderbuik niks geks.. :/
Nou Dames misschien willen jullie ook even meedenken? Ik zit pas op cd11, afscheiding duidelijk creamy vandaag, temperatuur niks van te maken, ben sinds donderdag ziekerig. 2 dagen geleden ovulatietest positief, gisteren minder duidelijk, maar deze is toch ook weer positief? Kan ziek zijn een positieve ovulatietest veroorzaken of juist mijn afscheiding? Ben bang dat het dan niks word deze maand zaterdag geklust, vanavond weer en morgen ook nog. Maar ik ben ziekerig, heb zaterdag de nodige drankjes op (doe ik anders nooit) en mijn man ook de nodige biertjes op.
@mamalap ik wacht het even af net zag ik niks meer eigenlijk verder vind ik je verhaal erg raar ik kan er zo snel ook niks van maken gewoon klussen zou ik zeggen dan maak je iedergeval het meeste kans @woman en en en??? @babymaantje gezellig succes deze ronde
Haha precies dutchdiamond ik vond het zelf ook raar zo'n knaller van ovulatietest! Daarom schakel ik hulp troepen in...
Dutchdiamond : Negatief! Maar misschien omdat het geen ochtend urine is? Was een HCG midstream test vd Action!
@woman balen meid maar kan inderdaad die van de action zijn niet zo gevoelig als die van de kruidvat @mamalap ik kan je niet helpen ik zou zeggen klussen vind vl/ml vast niet erg haha
Ahh nee woman balen!!! Ik zou nu even 2 dagen afwachten. Misschien was je eisprong iets later deze ronde, geen bloed geeft nog altijd hoop.
@mamalap: vreemd...misschien is je ei nog niet gesprongen 2 dagen geleden en verklaart dat de weer positieve test? Lijkt me niet dat door ziekjes zijn de ovulatietest positief uitslaat. @ maantje: oei dilemma! Toch maar ff wachten denk ik, anders krijg je geen betrouwbare uitslag van zaadkwaliteit. En dan morgen na onderzoek meteen klussen!
Je hebt helemaal gelijk ml had er al zin in, heb hem maar geappd. Ik ben normaal gewend dat mijn lichaam in redelijk goede conditie is en dat is het nu niet, dus vandaar dat ik denk, shit is te vroeg. Ach we gaan het wel weer zien
DutchDiamond : Klopt zeggen ze wel.. ik haal straks een test van de kruidvat. Mamalap: Niet morgen testen? Hihi.. hoop dat het niet doorzet! Btje stomme vraag dit maar hoe maak je een banner?
@merel meteen na het onderzoek klussen kan niet, hij moet meteen door naar zijn werk... Dus dan wordt t pas morgenavond...
@woman: je kunt via zwangerschapspagina een Banner maken. Bovenin balk staat woord Banner. Of via andere site en moet je bcc code kopiëren in je handtekening ik gebruik zelf babyticker die vind ik wel mooi.