@kheyra denk dat je 6juli bedoelt? spannend allemaal nou hier nog steeds menstruatie achtige krampen in me onderbuik en sinds vanmiddag(misschien door druk maken?) wat steekjes onder me linkerborst ach we wachten het af
Zijn die steekjes ook zo gemeen af en toe bij jullie dames? Sinds vanmiddag echt veel gemene steekjes gehad in me buik..
Hier opeens veel bruinverlies met kleine stolseltjes.. Nog geen rood maar dat zal nu niet lang meer duren... Spanning is hier dus ook vanaf nu...
@daenerys ik denk t wel. Het gaat steeds op en neer. Meer, bijna niks, veel, bijna niks.. Maar nog steeds geen bloed. Ik voel me vandaag helemaal niet lekker maar ik denk dat ik er beetje doorheen zit..
Maantje hier precies hetzelfde. Hopelijk snel die ongi dan kunnen we verder naar de volgende ronde!! Ben er nu wel klaar mee
@zwangernr5 wel "grappig" dat we steeds precies hetzelfde hebben. Wij hebben zojuist een afspraak gemaakt bij de dokter voor maandag..... Balen... Voelt alsof t ons niet gegund is...
He balen dames dat het zo half, half is, ik ken het dan laat het maar doorzetten. @daenerys: ja felle speldenprikjes, is al paar dagen over, alleen trekkerig gevoel. Ik vermoed bij mij toch innesteling. Heb het namelijk echt alleen bij zwangerschap dochter gehad en deze cyclus en je weet hoe spannend dat nu is.
hallo dames, net toch maar even opnieuw getest. onderste is van net, de middelste van vanochtend en de bovenste van gister. ik vermoed alleen wel dat er per ongeluk tijdens het doorlopen van de test een druppeltje water bij was gekomen. wat vinden jullie?
@clyde waarom blijf je eigenlijk testen? Je bent toch zwanger.. Je maakt jezelf alleen maar onzeker... Ga er maar gewoon vanuit dat het goed zit
Lieve clyde! Hij is precies t zelfde als vanochtend dus dat is goed! Hij verdubbelt pas elke 2 dagen, dus morgen zal je nog precies t zelfde streepje hebben, misschien iets donkerder maar dat hoeft nog niet. Hier nog steeds niet ongesteld, gisteren negatief getest dus wacht het gewoon even af.
Mamalap ja precies zijn echt gemene steekjes... nu vind k het toch wel spannend worden. Wanneer ga jij weer testen? En wanneer is echt je nod? Clyde ik zou even stoppen met testen en pas vrijdag weer doen geloof echt wel dat het goed zit. Geniet er lekker van meid, je bent zwanger!
@clyde: hcg verdubbeld elke 48 tot 72 uur!!! Bij sommige dames zelfs pas 72uur. ik snap je angst meis, vooral in deze moeilijke tijd. Beste kun je echt pas over paar dagen weer testen en dan kijken of hij donkerder is. Probeer er van te genieten. @daenerys: ik weet nog niet wanneer ik ga testen. Mijn nod is echt vandaag lf van 10 dagen. Maar 14 dpo is standaard om te testen, dat is dus zaterdag. Ik heb mijn foto van vanochtend toch bewerkt, zo zie ik het in het echt, maar is zo moeilijk te fotograferen!
Dank je Nou vooral hopen dat hij oploopt, ik denk dat ik morgen een dag oversla als ik me in kan houden..... Pff
Ik zie hem ook mamalap! Hebben jullie ook zo last van je darmen? Normaal ben k best geobstipeerd en sorry maar moet k 1 a 2 x p week voor de grote boodschap maar gisteren al 2x op een dag en vandaag al3x. Sorry voor de vieze praat meiden maar vroeg me dit toch echt af. Dit past helemaal niet bij mij nl.
Ja heb ik ook zo gehad van de week!! Normaal maar 1 keer in 2 a 3 dagen, is gelukkig wel weer over. Vandaag super snel plas gevoel, net of je blaasontsteking hebt. En raar nerveus gevoel in de buik... Heel apart gevoel, kan ik me ook niet herinneren van vorige keer.