@dutchdiamond: zie dat het wel meeviel gelukkig. Het klinkt alsof je er weer zin in hebt? @maantje: en? @angel: en? @miloena: is inderdaad vervelend die onzekerheid.
@mamalap nee heb er nog geen zin in hoor het spuiten viel mee achteraf maar het is echt nog geen pretje morgen doe ik een test en als ie negatief is begin ik met de opwekkers
Ik moet bloed laten prikken deze week en mijn man moet zaad inleveren... Dan weet ik hopelijk nog vrijdag anders maandag of alles goed is. Als dat allemaal goed is moeten we nog even proberen en anders naar de gynaecoloog... Heel opgelucht dat er nu wat gaat gebeuren
@maantje we lopen qua stoppen met de pil gelijk alleen ik loop inmiddels al even bij de gyn hoop dat alles goed is meid!
Ja alleen heb ik wel meteen vanaf t stoppen een regelmatige cyclus gehad. Dokter kon adhv mijn temperatuur kaartjes, cyclus etc niet echt iets zien wat niet goed zou zijn. Dus hopelijk wijst het bloedonderzoek of zaadonderzoek iets uit waar we iets aan kunnen doen.. @dd hoe staat t er nu bij jou voor? Ik hou t allemaal niet zo bij
@maantje: fijn dat er in ieder geval al iets nagekeken word. Ben benieuwd... @DD: ik bedoelde niet zin in spuiten hoor, maar zin om weer serieus poging te doen. Krijg je nog controle echos of iets?
DD; schijn zwanger ben ik niet. Dan zou ik het elke maand wel hebben. Want de wens is groot. Ik wacht morgen de dokter af. Gelukkig viel het bij je mee Maantje; spannend, dan duurt vrijdag lang he, hoop dat het snel mag lukken bij jullie meid!!
@miloena morgen doe ik een test en dan ga ik de menstruatie opwekken lang genoeg gewacht dan vind ik die pillen slik ik 2xper dag 1tablet en dat 10 dagen na 2 dagen (vorige keer teminste)word ik ongi en dan op de 3edag mag ik gaan spuiten wanneer me komende nod is geen idee dat weet ik pas bij een mooi ei en wanneer ik de pregnyl mag spuiten maar ik ga mee naar het volgende topic wie start binnenkort het nieuwe nod topic? owh en ik hoop hier binnenkort wel weer eens positief nieuws te lezen hoor
@miloena dan denk ik dat er of geen eisprong geweest is of er iets is mis gegaan? of je bent gewoon zwanger en je maakt te weinig hcg aan?
Ik ben wel klaar met de of of ofs.. morgen mag de ha vertellen wat te doen. Laat mij dit x niet met een kluitje in het riet sturen
groot gelijk meid hier word je ook niet vrolijk van ben benieuwd waar ze mee komen misschien krijg je ook wel opwekkers
Ja word spannend..ik heb echt geen idee..denk niet dat het raak is.. Heb namelijk al een paar dagen ongi krampen.. Dagen hiervoor ook pijnlijke borsten maar dat word minder nu.. Gister waren de krampen weer erger en heb gister ook gelig slijm verloren(sorry voor details) Dus ik weet het echt niet.. Weet niet of dat nog een innesteling kan zijn.. Gister ook enorme lage rugpijn.. Vandaag weer wat minder.. Krampjes blijven..
Ik stel het toch nog maar 1 dag uit. Je kon tussen 8-9 sochtends bellen dus ik ben te laat! Tijd helemaal vergeten door ml die ziek is! Dus voor mij word het een dag langer wachten. Truelove: Ongi klachten lijken op zwangerschapsklachten dus wie weet heb jij over 4 dagen een positieve test in handen!! Had je al stiekem getest? Of heb je het nog goed kunnen laten? bedankt voor het succes wensen hoor meiden, lief dat jullie zo meeleven!
nou ik heb lang genoeg gewacht weer test gedaan negatief ik heb deze ronde dus geen ei gehad vandaag begin ik weer aan me opwekkers en aan de spuiten dus deze ronde
Ik heb nog niet getest maar ben hier nieuwschierig naar.. Ze zeggen dus dat een ovulatie test ook op hcg reageert.. Maar reageert hij gelijk knal positief? Of loopt hij in de dagen voor nod ook op? Want heb weleens knallers gezien bij de mensen hier maar dat was meestal op nod.. En ben toch nieuwschierig of een ovulatietest dan oploopt.. Heeft iemand dit weleens geprobeerd?
DD; Balen meid! Hopen dat je deze ronde wel een eisprong mag hebben! En hopelojk aan het eind vd maand een positieve test!