Grootsgezin...gefeliciteerd!!! ik kan mij jou enthousiasme helemaal voorstellen, ik zie je al dansend in je pyjama voor me...hahahaha! Ik hoop dat de testen snel donkerder worden!! Hier bruinverlies denk dat deze ronde het niet gaat worden voor ons. maar zolang ik nog geen rood bloedverlies heb blijft ik een klein beetje hoop houden.
Ik had vanochtend toen ik in auto zat richting werk, steken in mijn v...??? Uh nog nooit gehad??? Tja maar nuchtere ik blijf erbij dat 4dpo veel te vroeg is!!! Ik moet wel zeggen dat ik het gevoel heb dat het raak is, dat had ik bij mijn dochter ook ruim voor positieve test. Ach we zullen zien!
Nou idd het kan nog...ik wacht gewoon "rustig" af. ejtnelle had gependeld voor mij en het zou toch fantastisch zijn als zij gelijk heeft, de pendel gaf aan juni 2014.
Het zou toch te gek zijn als je gevoel gelijk heeft!! Ik weet niet zo goed of 4 dpo te vroeg is om iets te voelen, soms doet een licham rare dingen! Zo voel ik ook van alles maar is dat een zwangerschap of menstruatie op komst...vervelend!!!
grootsgezin spannend! ik ben wel benieuwd naar een foto. meissie balen! hopelijk is de pendel gewoon juist. het is echt moeilijk om te wachten, ik heb wel het gevoel dat ik zwanger ben, maar wil dan ook de testjes zien die mijn gevoel bevestigen, maar geduld is een schone zaak zeggen ze.
hier heb ik me vandaag kunnen inhouden wel zag ik in me urine spierwitte afscheiding beetje weefsel achtig :S? gisteravond voor het slaen niet geklust ofzo verder nog steeds geen honger gevoel beetje misselijk achtig eerder vl gister naar me borst laten kijken die had die blauwe ader ook nooit eerder gezien maarja durf nog nergens van uit te gaan
Het ziet er zo gezellig uit hier dat ik onzeker ben of ik mag meebabbelen... Mijn NOD is rond de 29e, en hoewel ik net in mijn eigen topic schreef dat ik mezelf niet gek maakte, ben ik nu een kwartiertje verder en begint alles te kriebelen en jeuken. Jup, NOD nadert weer, haha. Ik schreef het ook al in m'n topic, ik heb allemaal rode vlekjes op mijn borsten en een paar op mijn buik, heeft iets weg van luieruitslag haha. Verder heb ik bij vlagen een soort menstruatie-gevoel, maar dat is al een ruime halve week zo. Voelt niet echt als aanloop naar menstruatie. Verder zei mijn lief gister: 'wat is er met jou? Ben je misschien zwanger?', nadat ik de deurknoppen aan het poetsen was. OkƩ, ik ben geen smeerlap maar ook geen persoon voor een blinkend huis... 'Je gedrag...' zei hij mompelend en grinnikte erachteraan dat-ie het in ieder geval niet erg vond. Ben benieuwd, gelukkig niet zo hysterisch als afgelopen maanden, maar spannend is het wel. @Grootsgezin jij reageerde op m'n topic! Met al je symptomen! GEFELICITEERD! (of moet ik het nog wat fluisteren, ik lees dat je nog even moet testen) Toch zeg ik, van harte, van harte
Happyhippie, welkom!! En wat kunnen we onszelf gek maken he...ik ben helemaal bekend met dit niet-altijd-zo-fijne-vrouwelijke-trekje!! Ik hoop dat je snel zwanger bent...kun je stoppen met jezelf gek te maken Dutchdiamond, jij moet nog 7 dagen tot je nod zie ik...wat duurt wachten dan lang he!! En als iemand idd een expert is wat je borsten betreft dan is het wel manlief!! Hier ziet hij ook altijd verschil hoor...erg handig zo'n man! Clyde ik hoop dat je gevoel het bij het juiste eind heeft!! In welke ronde zitten jullie dames? Ik pas in de 1e ronde, was weer even vergeten hoe dat voelt, dat wachten.
Dankjewel! Wij zitten in de 10e ronde, als ik het goed heb, een heel druk jaar achter de rug (geƫmigreerd) dus ik weet het niet exact. Voelt in ieder geval als een jaar. Al die maanden heb ik me echt debiel gedragen zo nu en dan, alle mogelijke kwalen gehad die er zijn (en dat terwijl ik nog nooit zwanger ben geweest, dus hoe kan ik weten wat kwalen zijn ). Nu wel wat rustiger trouwens, de afgelopen 2 maanden. Da's vast beter. En nu alleen heel heel erg ongeduldig. Haha. Jij helaas niet deze maand lees ik?
Hallo dames mag ik ook meedoen ik moet nog 3 dagen wachten mijn symptomen zijn: Steken in onderbuik Moe moe moe Veel winden laten Misselijk vooral S ochtends en s avonds Harde buik Emo niet normaal meer Hahaha Om niks boos worden En ik merk nooit aan mijn lichaam of ik ongi moet worden en ik heb ook nog nooit menstruatiepijn gehad dus het is wel raar dat ik nu last heb van me onderbuik Dus nu afwachten Grrr wat is dat moelijk
Voor mij de tweede ronde pas. Ben gelukkig veel rustiger als de eerste ronde, maar die laatste dagen zijn toch wel zwaar. Vrijdag mijn NOD.
Hier ook nod vrijdag. Voel ook nog niks bijzonders. Heb gisteren een test gedaan omo wit. En ik heb nu besloten om te wachten tot me nod!
@happyhippie, ik weet nog niet of het deze ronde raak is. Ik heb wel bruinverlies maar voel verder geen ongi aankomen. Normaal heb ik al buikpijn maar nu niet...dus my fingers are crossed!! (Zojuist een test gedaan en ik denk iets te zien, maar dat kan ook verbeelding zijn op de foto zetten lukte niet maar geen bloed geeft moed)
Ik heb ook elke maand bruinverlies en toch ook elke maand hoop... Maar bij mij betekent het het echt dat mijn ongi eraan komt.. Ik hoop van harte dat jij het tegendeel bewijst!
Mag ik ook mee kletsen? Mijn nod is 4juli en zit nu op 6dpo. Vorige maand heb ik totaal niet op symptomen gelet om een teleurstelling te voorkomen, maar deze maand lijkt het wel een obsessie. Tot nu toe alleen het gevoel alsof elk moment mijn menstruatie kan komen. Verschrikkelijke wachtweken
Hallo dames, kan ik meekletsen? Had gisteren al wat gepost maar werd een beetje genegeerd hahah misschien moest ik wachten om mee te mogen praten dit poste ik gisteren: Misschien dat iemand mij hier kan helpenmisschien zegt het niks maar misschien ook wel weer wat Op 18 en 19 juni een postieve evulatie test gehad. Natuurlijk geklust (erna en ervoor ook gewoon bijna dagelijks). nu heb ik gister opeens zoieta geks gehad! Had een zeurende hoofdpijn die opliep, werd lijkbleek en hoofdpijn duurde maar voort...maar vroeg me nest ingedoken....had het ijs koud en mijn onderrug voelde bijna alspf die in 2 brak (soort van ongi pijn de eerste 2 dagen Zaterdag zeurende pijn in onderrug die doortrok naar mijn been en weer terug..ook weer erg koud vandaag wat steekjes aan mijn linkerkant omgeving heup maar net eronder of erboven (echt zeurend) n dan weer een steekje in mijn baarmoeder max 1 minuut en dan houdt het weer op dit duurde een half uurtje zeurende hoofdpijn is iets minder maar is er nog steeds :s heb volgens mij meer trek (eet wat meer naar eigen idee maar kan ook Ijn dat ik mezelf gek maak) beetje rommelende darmen en last van obstipatie iemand enig idee? Zou het misschien raak zijn? Of juist gewoon ongi kwalen? Vandaag heb ik dus wat zeurende pijn in mijn onderrug (aanhoudend) hoofdpijn s een beetke weg maar nog wel aanwezig en ik heb helemaaaall geen afscheiding!! Voel zo nu dan een steekje in mijn baarmoeder en een drukkend/zeurend gevoel in mijn onderbuik maar wil niet voor de gek gehouden worden 1 juli s mijn nod ...cyclus van 28 dagen...wanneer zou ik een test wagen?
Wish88 wat jij voelt voel ik precies hetzelfde!!!! :-D Vooral wat betreft de pijn bij me heup ik heb nu ook al een week last van steken ik me rechterlies gek word ik ervan Hopen dat het goed nieuws is
Aahh! Een medelot genoot hahah ik word er letterlijk gek van...helemaal als ik na het vrijen wil opstaan dan gaat me rug eraan en de steken omgeving heup doen zo pijn :/ wanneer ga jij testen? Ik ben voormezeld bang dat me ongi eraan zit te komen heb een beetje weeig gevoel
Zo dames! Tjee lekker druk geworden hier! Tuurlijk mag iedereen meekletsen. Ik ga me best doen op iedereen te reageren. @wish: ik denk dat je ei dan 19 of 20 juni gesprongen is, dat houd in dat je op 4 of 5 dpo zit, net als mij. Ik ga maandag pas voor het eerst testen als het nog nodig blijkt. Dat is 10 dpo. @chocochipie: inderdaad duurt de tijd lang tussen ei en nod. Heb je al een test moment in gedachte? @sanea: verstandig dat je wacht tot nod. Weet je precies wanneer je ei is gesprongen? Misschien is nod pas 11dpo, dan was je gisteren echt nog te vroeg. @ilonaganzeboer: spannend he dat wachten vandaar dit leuke topic! @happyhippie: haha dat debiel gedragen kennen wij vrouwen allemaal, denk ik. Nog ff geduld pff Nou ik hoop dat ik nu ff niemand vergeten ben?