Symptomen per DPO - deel 3!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Dubbeltje82, 24 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.917
    8.094
    113
    Grappig, ik heb er juist een super slecht gevoel bij! Gewoon omdat ik het herken van menstruatie maar dan normaal gesproken later. Maar ik ga wel hoop houden. Zonde om nu al op te geven :D even dromen dat het een beginnende innesteling is :cool:

    Ik vind het bij jou ook nog wel spannend ook al verlies jij volgens mij wat hoop. Ik ben heel benieuwd.
     
    xTamx vindt dit leuk.
  2. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    12 dec 2020
    1.137
    1.343
    113
    Vrouw
    8DPO

    Ronde #7
    1DPO: niks bijzonders:D
    2DPO: niks bijzonders:p
    3DPO: Vanaf de ochtend beetje zeurderig gevoel in mijn BM, is eigenlijk de hele dag een beetje aanwezig geweest. Waar het aan ligt geen ideeo_O
    4DPO: Zeurderig soms knijpend gevoel onderin, hele dag af en aan aanwezig... Borsten lijken iets gevoeliger te zijn:rolleyes:
    5DPO: Helemaal niks :confused:
    6DPO: Niks bijzonders:roflmao:
    7DPO: Wederom niks te melden, voel helemaal niks ongewoons:rolleyes:
    8DPO: negatieve test vanochtend, wel na afleestijd ineens een hele duidelijke indrooglijn *zucht* :confused: Nu een beetje kramperig gevoel in BM, maar verder hele dag nergens last van gehad.
    9DPO:
    10DPO:
    11DPO:
    12DPO:
    13DPO:
    14DPO:
    15DPO: NOD!
     
    Mommy94 vindt dit leuk.
  3. TinyWishes

    8 mrt 2021
    85
    79
    18
    Vrouw
    De krampen hebben eventjes mijn hoop gekelderd, maar misschien beter zo dan kunnen we maar verrast zijn mocht het anders uitdraaien toch? :o:

    Maar idd, ik vond het bij jou ook eerder hoopvol klinken, dus zeker nog niet laten varen die hoop!
    Anders wordt het trouwens ook maar saai aftellen toch? :cool:
     
    Achterkantvandemaan en xTamx vinden dit leuk.
  4. TinyWishes

    8 mrt 2021
    85
    79
    18
    Vrouw
    Dat kan ook nog alle kanten uit, want je bent nog maar 8 DPO. :)

    Ik zou je zeggen: je test veels te vroeg maar had ik er zelf liggen in huis had ik het ook gedaan dusseuh.. :| :roflmao:
     
    xTamx vindt dit leuk.
  5. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    12 dec 2020
    1.137
    1.343
    113
    Vrouw
    Haha, ik weet het maar wilde per se vroeg starten met testen deze ronde:roflmao:
     
  6. TinyWishes

    8 mrt 2021
    85
    79
    18
    Vrouw
    Ik ga dat de volgende keer ook als uitvlucht gebruiken! :D
     
    xTamx vindt dit leuk.
  7. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    12 dec 2020
    1.137
    1.343
    113
    Vrouw

    Geen bloed is nog hoop, krampen kan sowieso beiden betekenen dus ik duim nog steeds voor je:thumup:
     
  8. Lieve91

    Lieve91 Actief lid

    15 feb 2021
    384
    353
    63
    Vrouw
    Menstruatie 18 april 2021
    Positieve ovulatietest: 1 mei 2022
    Eisprong benut: 28+30 april + 1 mei 2021


    Dpo 1: niks
    Dpo 2: hele lichte menstruatiepijn
    Dpo 3: extreem opgezetten buik + hele lichte menstruatiepijn
    Dpo 4: moe
    Dpo 5: lichte menstruatiepijn + moe
    Dpo 6: lichte menstruatiepijn + vlagen misselijk
    Dpo 7: vlagen misselijk + hoofdpijn
    Dpo 8: vlagen misselijk + hoofdpijn
    ———— positieve test :) ————
    Dpo 9:
    Dpo 10:
    Dpo 11:
    Dpo 12:
    Dpo 13:
     
    Mommy94, Misspinkline25, TinyWishes en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. TinyWishes

    8 mrt 2021
    85
    79
    18
    Vrouw
    Here goes nothing..

    1 DPO: gevoelige borsten;
    2 DPO: gevoelige borsten;
    3 DPO: niks noemenswaardig;
    4 DPO: eigenlijk opnieuw niks speciaal;
    5 DPO: here we go again - gevoelige borsten, steekjes regio liezen, af en toe wat kramp, niet echt pijnlijk, gewoon vervelend;
    6 DPO: gevoelige en jeukende borsten, steekjes regio liezen, af en toe echt krampen die lijken op ongi-krampen, bedenk me net dat ik pas recent terug ben beginnen lopen en zelf al voelt het niet echt als de doorsnee spierpijn dit wel eens de oorzaak kan zijn - is anders toch veel te vroeg voor ongi-kramp seg!;
    7 DPO: ik begrijp er niks van, gisteren de hele dag kramp, gevoelige borsten en ongi-gevoel, vandaag ook nog eens hoofdpijn erbij, en zonet wat bloedverlies gespot... en dit op 7 of mogelijks zelf 6 DPO afhankelijk van wanneer de eisprong effectief was - baalmomentje :(;
    8 DPO: het enige bloed dat er vandaag nog te bespeuren was ben ik moeten gaan zoeken :oops: en was lichtroze/bruinig, mijn afscheiding was wel geelachtig en moet zeggen dat ik dat altijd wel heb wanneer de menstratie nadert - verder minder kramp dan gisteren, zo af en toe eens nu, wel heel gevoelige borsten nog steeds...;
    9 DPO: deze ochtend bij het opstaan wat roze/bruin gespot, een inlegkruisje in gedaan, daar ook nog wat licht bruinverlies in maar verder weer vooral wat wit-gelige afscheiding, vandaag toch weer een paar keer het gevoel gehad dat mijn menstruatie ieder moment kon beginnen maar dit was toch niet het geval, gevoelige en vollere borsten (maar dat is wel meer het geval vlak voor ik ongesteld word) - iets wat ik anders niet heb: enorm droge lippen en de hoofdpijn voor de ongesteldheid is er ook niet (meer) voorlopig;
    10 DPO: alsof de duivel er zelf mee gemoeid is: vandaag barstende koppijn!, verder is het roze-bruin-geelverlies volledig gestopt voorlopig, alleen lijkt mij dat vooral omdat de sluizen niet open staan momenteel, want ik heb verder ook geen afscheiding :roflmao: - met het risico dat ik morgen ineens kotsmisselijk word, ga ik toch maar vermelden dat het mij vandaag ook opviel dat ik deze cyclus nog niet misselijk geweest ben terwijl dit bij de vorige wel redelijk vaak het geval was, maar ik weet totaal niet wat te denken, nog maximum 3 dagen wachten eer het duidelijk wordt..;
    11 DPO: nog steeds barstende koppijn o_O, veel zin in zoetigheid = beiden dus wel een teken van aankomende menstruatie (enkel is de hoofdpijn écht wel extreem en niet te harden zonder paracetamol) - geen verlies van gelijk welke kleur :roflmao:, desondanks het vrijpartijtje deze ochtend dat toch meestal wel een extra zetje geeft wanneer de :evil: onderweg zijn, mijn borsten zien er echt groter uit en voelen ook echt zwaarder, maar goed, gezien ik dit anders ook wel heb, durf ik mij hier (of op eender welk symptoom) niet op vast te pinnen, verder zijn andere steken of pijntjes dermate weinig aanwezig dat het verwaarloosbaar is;
    12 DPO: praktisch geen afscheiding, joekel van een puist, droge huid, merkbaar grotere borsten die gevoelig zijn bij aanraking, nog steeds hoofdpijn, en spijtig genoeg ook pijntjes die doortrekken naar mijn benen waardoor ik een sterk gevoel heb dat ik ongesteld word.. :confused:
    Énkel de misselijkheidsvlagen zijn er niet, maar goed, die krampen zeggen genoeg.. Volgens mij is het alweer niks deze ronde.. :(
    13 DPO/NOD: zonet roze afscheiding gespot spijtig genoeg, zal dus niet deze maand zijn dat ik zwanger word..
     
  10. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    12 dec 2020
    1.137
    1.343
    113
    Vrouw
    Balen:cry:
     
    TinyWishes vindt dit leuk.
  11. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.917
    8.094
    113
    Jammer :(
     
    TinyWishes vindt dit leuk.
  12. Iloraaij21

    Iloraaij21 Actief lid

    1 jul 2020
    117
    115
    43
    Vrouw
    Ronde #9, derde ronde Clomid en eerste ronde na HSG onderzoek... ben benieuwd.

    1 DPO tm 5 DPO: nergens last van.
    6 DPO: droge lippen en om 21.00 uur al moe en geslapen op de bank
    7 DPO: nog wat droge lippen, verder niet meer moe en nergens last van.
    8 DPO: geen droge lippen meer, af en toe wat MS krampen en vannacht een steek links.
    9 DPO: weinig MS krampen meer. Borsten "lijken" iets gevoeliger. Tepels zeker gevoeliger. In de avond drukte mijn hond zijn neus in mijn onderbuik.. Dit doet hij nooit.. Ik probeer er niet al te veel achter te zoeken...
    10 DPO: borsten weer wat gevoeliger dan gisteren. Mogelijk stijgt mijn progesteron... daarnaast heb ik ook licht het gevoel alsof ik ga ovuleren.. hopelijk niks geks..:confused:
    11 DPO: nog wat gevoelige borsten.. Verder nergens last meer van.
    12 DPO: erg moe en daardoor misselijk. Na even gedoucht te hebben was het weg.
    13 DPO: vandaag veel afscheiding, verder nog een beetje gevoelige borsten. Niet meer moe of misselijk.
    14 DPO: alleen een beetje moe. Verder nergens last van.
     
    TinyWishes en xTamx vinden dit leuk.
  13. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.917
    8.094
    113
    2 mei Ovitrelle. 4 mei eisprong. Kans op natuurlijke zwangerschap én een terugplaatsing op 9 mei. Dit wordt een geluksronde met dubbele kansen!

    1 dpo: moe en misselijk, oorzaak Ovitrelle
    2 dpo: misselijk, oorzaak Ovitrelle
    3 dpo: niks
    4 dpo: niks
    5 dpo: terugplaatsing ♡ ga maar lekker nestelen!
    6 dpo: krampjes baarmoeder, ik link dat aan het rommelen wat ze gisteren in de baarmoeder hebben gedaan. Verder voel ik me niet goed vandaag, maar kan het niet echt duiden. Futloos, beetje koud, niet echt behoefte aan praten of geluid. Herken het niet voor 6 dpo.
    7 dpo: af en toe trekkende liezen, maar heb ik vaker sinds de punctie. Voel me weer redelijk fit! Wel een 'zware' baarmoeder. Voel hem constant zitten. Kan het niet anders omschrijven.
    8 dpo:
    9 dpo:
    10 dpo:
    11 dpo:
    12 dpo:
    13 dpo:
    14 dpo:
    15 dpo = 19 mei = NOD
    16 dpo:
    17 dpo:
    18 dpo:
    19 dpo:
    20 dpo: = 24 mei, mag vandaag officieel pas testen van zkh
     
    TinyWishes en xTamx vinden dit leuk.
  14. KimK93

    KimK93 Bekend lid

    28 dec 2020
    511
    417
    63
    Vrouw
    Jaja ik mag eindelijk weer!:D

    1DPO- gevoelige tepels, extreem rommelende darmen.
    2DPO- extreem gevoelige/pijnlijke tepels, opgeblazen buik van hier tot Tokio. Lijk nu al 6 maanden zwanger.o_O:roflmao:
    3DPO-
    4DPO-
    5DPO-
    6DPO-
    7DPO-
    8DPO-
    9DPO-
    10DPO-
    11DPO-
    12DPO- eerste testje wagen?
    13DPO-
    14DPO-
    NOD
     
    TinyWishes, Achterkantvandemaan en xTamx vinden dit leuk.
  15. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ronde 12, laat dit hem zijn ❤

    1 DPO --> 36.8, niks
    2 DPO -->
    3 DPO -->
    4 DPO -->
    5 DPO -->
    6 DPO -->
    7 DPO -->
    8 DPO -->
    9 DPO -->
    10 DPO --> testen?
    11 DPO -->
    12 DPO -->
    13 DPO -->
     
  16. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.917
    8.094
    113
    Ja! Je bent er weer! Ik had even gedacht dat je de hoop misschien op ging geven. Ronde 12 wordt hem dan gewoon!!
     
    TinyWishes, Maudje123 en xTamx vinden dit leuk.
  17. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Nope geef nog niet op hoor ❤
     
    TinyWishes en Achterkantvandemaan vinden dit leuk.
  18. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ronde 12, laat dit hem zijn ❤

    1 DPO --> 36.8, niks
    2 DPO --> 36.5, huh lage temp en rozig bloedverlies met sliertjes o_O
    3 DPO -->
    4 DPO -->
    5 DPO -->
    6 DPO -->
    7 DPO -->
    8 DPO -->
    9 DPO -->
    10 DPO --> testen?
    11 DPO -->
    12 DPO -->
    13 DPO -->
     
    xTamx vindt dit leuk.
  19. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    Even een ❤ voor jouw!
     
    xTamx en Maudje123 vinden dit leuk.
  20. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.917
    8.094
    113
    Inderdaad... huh? Haha. Ben je zeker van je ei?
     
    xTamx vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina