Kan zeker. Ikzelf heb een onregelmatige cyclus en de eerste maand had ik op dag 47 eisprong. Toch heb ik ook 1 maand gehad waar ik geen eisprong heb gehad, en toen de maand daarna wel en werd ik na 68 dagen ongesteld. Dus het kan nog 2 kanten op, maar hoop voor jou natuurlijk je ei! Las ook je eerdere berichtje, wellicht heb je wat aan mijn ervaring. Ik voel dagelijks mijn Bmm. Als hij zachter wordt, dan weet ik dat mijn ovulatie eraan komt. Ik ga dan een paar dagen testen met ovulatiesticks. Soms vinden de ovulatiesticks mijn piek wel, soms helemaal niet. Ik blijf checken, en als mijn bmm zo zacht als een oorlel is, dan is mijn ovulatie daar. (Of de tests dit nu bevestigen of niet) Daarbij temperatuur ik elke ochtend op vast tijdstip en noteer ik dit (veel van de meiden hier raden ff - fertility friend aan), dan weet ik bij de ovulatie wanneer mijn eisprong is, want dan heb je een schommeling in temp. Voor het regulieren van je cyclus: Ik ben vorige maand begonnen met tarwekiemolie en teunisbloemolie. Teunisbloemolie voor de dag 1 Tot eisprong, tarwekiem voor eisprong tot ongesteldheid. Vorige maand was mijn cyclus hierdoor van 49 dagen naar 35 dagen gegaan met een perfecte lf van 14 dagen na ei ik ben dus tot nu toe erg tevreden. Kost niet heel veel, momenteel veel acties dat 2e potje €1 is online Hopelijk heb je er wat aan. Belangrijkste is wel: het moet leuk blijven. Vind je het teveel gedoe, doe het niet. Het komt vanzelf allemaal goed Ikzelf ben een weetjes en feitjes zoeker, dat geeft rust...dus ik vind dit ontzettend fijn Succes!!
Gedaald. En negatieve test. Ik vul vanavond mijn lijstje weer aan. Benieuwd of ik vandaag nog ongesteld word. Gefeliciteerd @Madson!
Nog een vraagje aan jullie .. Welke ovulatie testen gebruiken jullie, ik moet weer nieuwe aanschaffen maar vind de clear blue zo duur, misschien is het makkelijk een combi clear met een ander merk. wat raden jullie aan?
Ik gebruik zwanger en kids dipsticks, en als ik denk dat die knalt dan doe ik een clear blue met smiley ter bevestiging. Deze maand mn eisprong op een goede manier gedetecteerd!
@Alieke persoonlijk zou ik de komende tijd eerst kijken wat je cyclus doet zonder toegevoegde hormonen en buiten de prenatale vitamines cq folaat/foliumzuur nog even niets nemen. Te vroeg beginnen met preparaten kan je lichaam juist nog meer in onbalans gooien. Zodra je dmv ovutesten evt. icm tempen je cyclus goed inzichtelijk hebt, kun je kiezen voor preparaten. Ik zou persoonlijk teunisblienolie en tarwekiemolie laten staan en alleen vitamine E innemen (dit kan je hele cyclus). Waarom? Door een onbalans aan omega's (te veel Omega 6 tov Omega 3 en 9) in je lichaam verharden deze preparaten juist de celwand, zodat de zaadcel moeilijker door kan dringen in de eicel. Of je moet er weer genoeg Omega 3 en 9 tegenover zetten met andere preparaten. Dan is de keuze voor maar 1 vitamine E preparaat wat makkelijker en bovendien veel voordeliger voor de portemonnee .
22-11 1dpo: voel me een beetje ‘bloated’, nog een beetje een gevoelige onderbuik. Maar verder helemaal prima, dit alleen omdat ik er nu op let, anders was het denk ik niet opgevallen. 23-11 2dpo: nog steeds een beetje ‘bloated’, verder prima. 24-11 3dpo: halve dag een rommelende buik. Licht gevoelige tepels. 25-11 4dpo: klein dipje in mijn temperatuur. s’middags wat steken links onderin m’n buik. Verder niks. 26-11 5dpo: temperatuur vanochtend een stuk hoger dan eerder in mijn cyclus. Was na mijn eisprong 36.8 op z’n hoogst, vanochtend na de dip van gisteren net boven de 37. Verder voel ik niks. 27-11 6dpo: einde van de dag wat kramp in mijn buik, duurde niet heel lang. 28-11 7dpo: nergens last van. 29-11 8dpo 30-11 9dpo: voorspelde ongesteldheidsdag bij mijn cyclus zoals deze normaal is 1-12 10dpo 2-12 11dpo 3-12 12dpo 4-12 13dpo 5-12 14dpo: voorspelde ongesteldheids dag bij cyclus van 35 dagen. Pff was heel rustig tot vandaag, maar begin nu toch wel weer een soort spanning te krijgen of het deze maand dan zover is... ik hoop het zo!
Thanks voor je uitleg! Het is zeker een optie om te gaan doen. Voor nu wil ik het gewoon leuk alleen bij het klussen houden. Vind het eigenlijk heel knap als je het zo goed bij kan houden!
Ik slik momenteel nog niet extra vitamines e.d. Buiten de omega 3 en multi die ik altijd al slik. Ik hoop snel goed de balans te kunnen vinden. Of vooral; duidelijkheid
Hoop ik ook dat je dat snel vindt. Dan kun je gericht verder. Uit nieuwsgierigheid: slik je ook al foliumzuur, of zit dat bij de multi in?
Nee slik ik nog niet, moet zeggen dat ik daar helemaal nog niet bij stil heb gestaan. Volgens mij zit dat niet in de multi. Omega 3 visolie is nog niet voldoende zeker?
@Madson gefeliciteerd! Keurige testen 9DPO: Na mijn nachtdienst wakker geworden met wat misselijkheid en moe, maarja, nachtdienst... Wat krampjes in mn buik, rommelende darmen, bloedneus uit het niks, borsten voelen normaal. Mijn buik is wel enorm opgezet. Lijk wel 4 maanden zwanger zo erg! Ik heb de ultra vroege test van CB. Twijfel om die morgen te doen als ik uit bed kom (17u, is dan soort van ochtend toch..) Ben zo bang dat als die negatief is dat het op dat moment al 'klaar' is