Ook al zo’n vreemde. Hier morgen cd33 en twee dagen na officiële testdag. Tot nu toe ook nog geen menstruatie in zicht. Ik kan cd29-cd33 hebben dus wat dat betreft… maar vorige keer werd ik na tp keurig op officiële testdag ongesteld…
Hallo iedereen. Ik ben al 4 jaar bezig voor m'n eerste kindje. Helaas is er bijna 3 jaar geleden vastgesteld dat ik in het voorstadium van de overgang zit. Ik menstrueer nog wel, alleen niet meer elke maand. Nou heb ik donderdag en vrijdag slijm waargenomen. (Sorry voor de details) dit hield een dag aan. Vriendjelief en ik hebben het gezellig gemaakt de dag van het slijm en de dag erna. Ik ben dus nu 6/7 dpo als mijn eisprong heeft plaatsgevonden. De dingen die ik verneem zijn: links en rechts af en toe steekjes. Iets gevoelige borsten. Verhoogde hartslag. Meer afscheiding. Moeilijk kunnen slapen maar wel heel moe zijn.
Heyy dames. Ik ga voor een 2e kindje. Geklust op de dag van eisprong (denk ik). 3,5 weken geleden gestopt met de pil. Op dag 14 positieve ovulatietest. Dus de kans is heel klein dat ik dan gelijk zwanger kan worden, omdat ik wellicht moet ontpillen?? 1dpo t/m 4 dpo) niks,geen afscheiding, heel erg moe 5 en 6 dpo) Menstruatieachtige steekjes af en toe en beetje witte afscheiding (minimaal) niks,geen afscheiding, heel erg moe 7 dpo) niks (diarree en borsten helemaal opgezwollen) maar dit kan ook allemaal bijwerkingen zijn van ontpillen 8 dpo) ochtend af en toe misselijk. Denk dat het niet raak is! Hartslag gaat naar beneden 9 dpo) hele dag menstruatie krampjes 10 dpo) bruinverlies en af en toe krampjes 11 doo) soms bruin/rozig verlies maar zet niet door. Geen kramp vandaag heel raaaaar 12 dpo) ongestelddd!! Tot de volgende ronde dames!
Hoihoi, hoe is het nu met jou? Heb je al meer duidelijkheid ondertussen? Een positieve test of een menstruatie? Hier nog niks. Heb sinds woensdag niet meer getest. Mn melkproductie is hard teruggelopen maar voeden doet geen zeer mee dus ik weet niet wat ik kan verwachten..
Hi, Om mezelf niet gek te maken in het wachten ga ik hier maar lekker mee schrijven. Ook mezelf gek maken, maar dan anders Afgelopen woensdag had ik mijn piek op de ovu testen. Dus vandaag officieel 1DPO, al denk ik zelf 2DPO gezien ik vrijdag wat krampen had en mijn gevoel denkt dat het miss de eisprong wel eens geweest kan zijn. 0/1 DPO - 10-06 - geen symptomen
Die onduidelijkheid blijft nog even hobbelen, want ik heb tot zover nog geen positieve test en geen menstruatie. Vanmorgen bewust niet getest, maar morgen wel weer. Sinds woensdag eigenlijk weinig tot zo goed als geen symptomen gehad, wel wat wisselend hongergevoel. Soms nog wat steekjes of licht gerommel. Vandaag 20 DPO, 15 dagen na terugplaatsing... Going strong.
Hi, Om mezelf niet gek te maken in het wachten ga ik hier maar lekker mee schrijven. Ook mezelf gek maken, maar dan anders Afgelopen woensdag had ik mijn piek op de ovu testen. Dus vandaag officieel 1DPO, al denk ik zelf 2DPO gezien ik vrijdag wat krampen had en mijn gevoel denkt dat het miss de eisprong wel eens geweest kan zijn. 0/1 DPO - 10-06 - geen symptomen 1/2 DPO - 11-06 - witte slijm, humeurig en vanmorgen misselijk
DPO1 en 2; veel afscheiding DPO3 tm 5; vaak warm, wisselend wat pijntjes onderin buik (maar is elke ronde zo dus zegt niks) Ik voel dus eigenlijk nog niks. Maar bij mijn vorige zwangerschap begon dat bij DPO10, toen begon ik extreem te dromen… dus ik probeer nog geduldig te blijven.
zelf ga ik er van uit dat het los staat en gewoon toeval is, maar als je op dingen gaat letten voel je ineens heel veel
8/9 dpo. Het gevoel snel vol te zijn. Veel afscheiding wat voor mij een beetje gek is. Af en toe wat krampjes. Van de week komen mijn testen binnen. Vind het heel erg spannend.
Het ligt er een beetje aan welke dag ze binnen komen. Heb namelijk digitale van Clearblue gekocht. Maar ik hou je zeker op de hoogte.
Hi, Om mezelf niet gek te maken in het wachten ga ik hier maar lekker mee schrijven. Ook mezelf gek maken, maar dan anders Afgelopen woensdag had ik mijn piek op de ovu testen. Dus vandaag officieel 1DPO, al denk ik zelf 2DPO gezien ik vrijdag wat krampen had en mijn gevoel denkt dat het miss de eisprong wel eens geweest kan zijn. 0/1 DPO - 10-06 - geen symptomen 1/2 DPO - 11-06 - witte slijm, humeurig en vanmorgen misselijk 2/3 DPO - 12-06 - witte slijm, acne
Hey dames! Ik heb al enkele dagen continu migraine, ben al een week erg ziek, amper kunnen eten,.. en bij het intiem zijn 2 dagen geleden met mijn man zei hij plots “je bent zwanger, want het smaakt hetzelfde als toen bij ons eerste zoontje” (sorry voor het gek/vies verhaal). Dus ik begon wel wat kriebels te krijgen. Ik ben momenteel 12dpo en had deze ochtend bij het afvegen een streepje helderrood bloed.. ik ben verdrietig terug gaan slapen en bij het opstaan was het enkel nog bruinig en na de tweede keer naar het toilet gaan gewoon voorbij. Zou het een innesteling kunnen zijn of toch een begin van mijn menstruatie die dinsdag eraan zal komen? Ik weet het allemaal niet meer
Nope. Heb enkel nog ovulatie testen liggen, de zwangerschapstesten zijn op dus ik wacht in spanning af helaas..