Eergisteravond en gisterochtend een positieve ovulatietest en een uur terug duidelijk mijn eisprong. Vanaf morgen ga ik mijn symptomen hier bijhouden, zodat ik ze kan vergelijken met vorige maand .
Wel een lichte twijfel over wanneer mijn eisprong nou echt was. Zondag positieve clearblue, maar maandag en dinsdag waren de streepjes van mijn sensitest ook weer donkerder geworden. Eisprong dan ergens maandag of dinsdag. Heb de dpo hieronder even aangepast. 1/2dpo: krampen, opgeblazen gevoel 2/3dpo: krampen 3/4dpo: minder krampen, wel nog een beetje een zwaar gevoel in mijn onderbuik en af en toe een steekje 4/5dpo: niet zo veel denk ik. In de avond kakte ik wel helemaal in zo moe dat ik was. Maar dat is niet zo spannend 5/6 dpo: met vlagen zwaar gevoel in de onderbuik. Kan het niet zo goed omschrijven. En een beetje tegen het misselijke aan. Dus gek gevoel alsof je dagen niet gegeten hebt terwijl je gewoon gegeten hebt. Hele vage omschrijving wellicht herkent iemand dit haha. 6/7 dpo: niet veel. 1 gevoelige tepel alleen
Haha ja dat herken ik wel van dat eten. Heb je net bord eten op. Voelt t alsof je nog niks gegeten hebt
Wel een lichte twijfel over wanneer mijn eisprong nou echt was. Zondag positieve clearblue, maar maandag en dinsdag waren de streepjes van mijn sensitest ook weer donkerder geworden. Eisprong dan ergens maandag of dinsdag. Heb de dpo hieronder even aangepast. 1/2dpo: krampen, opgeblazen gevoel 2/3dpo: krampen 3/4dpo: minder krampen, wel nog een beetje een zwaar gevoel in mijn onderbuik en af en toe een steekje 4/5dpo: niet zo veel denk ik. In de avond kakte ik wel helemaal in zo moe dat ik was. Maar dat is niet zo spannend 5/6 dpo: met vlagen zwaar gevoel in de onderbuik. Kan het niet zo goed omschrijven. En een beetje tegen het misselijke aan. Dus gek gevoel alsof je dagen niet gegeten hebt terwijl je gewoon gegeten hebt. Hele vage omschrijving wellicht herkent iemand dit haha. 6/7 dpo: niet veel. 1 gevoelige tepel alleen 7/8 dpo: opgestaan met menstruatiekramp en nu ook bloedverlies. Hoe kan dat nou?? Ik snap er helemaal niks meer van Heeft iemand hier ervaring mee? Ik snap er echt even helemaal niks meer van......
Verlies je veel bloed, of minimaal? Weinig zou kunnen komen door een innesteling. Dat past ook wel bij 7/8 dpo. Ik ga hopen voor je!
Ik reageer even in het algemeen hoor! Ja elke keer als ik naar de wc ga in de hoop dat het op houdt is het er nog steeds... Dus in mijn ogen is dat wel veel ja. Ben nu inderdaad nog maar even aan het afwachten hoelang dit aanhoudt. Ik heb ook echt totaal geen ervaringen bij een innestelingsbloeding wat de symptomen hiervan zijn zeg maar. Ik heb gewoon echt onderbuik krampen en dus bloedverlies vanaf vanochtend.
Zo, vandaag beginnen met mijn lijstje. 1DPO: pijnlijke borsten/tepels en sinds de namiddag gloeiende wangen en brandende ogen. Afscheiding niet bijzonder.
Ik vind het wel leuk om toch mee te schrijven, ook al heb ik Ovitrelle gespoten dus kunnen alle klachten vooral daar van komen. 1DPO; pijn in baarmoeder 2DPO; pijn in baarmoeder en opgeblazen buik 3DPO; pijn in baarmoeder, opgeblazen buik, veel witte afscheiding 4DPO; lichte krampjes, de avond weer opgeblazen buik , veel witte afscheiding.
Daar zijn we weer ! Ik heb hoogst waarschijnlijk zondag middag mijn eisprong gevoeld rechts onder, Vanaf zaterdag wat gevoeligere borsten, zal wel met de hormonen te maken hebben, maar t is niet storend gelukkig. 1 DPO; niks, lekker gesport en goed gemutst 2 DPO: naar de Spa geweest, ik zit lekker in mijn vel en positief over deze ronde, ben benieuwd! ‘s Avonds wat lichte steekjes in m’n baarmoeder. Witte afscheiding, niet bijzonder 3 DPO: Nog steeds vrolijk en positief, verder niet veel te bekennen. Witte afscheiding, niet bijzonder. Probeer ook wat minder bezig te zijn met de symptomen !
Hoe zat het bij jou vorige maand met je afscheiding? Ik had me net ineens voor mijn doen een flinke hoeveelheid dikke echt witte afscheiding (sry voor de details). De enige keer waarvan ik me kan herinneren dat ik dat had, was bij de zwangerschap van mijn zoontje, maar toen was het op 4dpo en zit nu pas op 2dpo. Desondanks ben ik nu ineens hoopvol, wat ik weer probeer te temperen ivm teleurgesteld worden
Wel een lichte twijfel over wanneer mijn eisprong nou echt was. Zondag positieve clearblue, maar maandag en dinsdag waren de streepjes van mijn sensitest ook weer donkerder geworden. Eisprong dan ergens maandag of dinsdag. Heb de dpo hieronder even aangepast. 1/2dpo: krampen, opgeblazen gevoel 2/3dpo: krampen 3/4dpo: minder krampen, wel nog een beetje een zwaar gevoel in mijn onderbuik en af en toe een steekje 4/5dpo: niet zo veel denk ik. In de avond kakte ik wel helemaal in zo moe dat ik was. Maar dat is niet zo spannend 5/6 dpo: met vlagen zwaar gevoel in de onderbuik. Kan het niet zo goed omschrijven. En een beetje tegen het misselijke aan. Dus gek gevoel alsof je dagen niet gegeten hebt terwijl je gewoon gegeten hebt. Hele vage omschrijving wellicht herkent iemand dit haha. 6/7 dpo: niet veel. 1 gevoelige tepel alleen 7/8 dpo: opgestaan met menstruatiekramp en nu ook bloedverlies. Hoe kan dat nou?? Ik snap er helemaal niks meer van Heeft iemand hier ervaring mee? Ik snap er echt even helemaal niks meer van...... 8/9 dpo: menstruatie is doorgezet Tot de volgende! Ik blijf wel met jullie meelezen